Yaralı Kalbim – Geet 35. Bölüm İzle

11 Mart 2021 Perşembe

NAİNTARA YAŞAYACAK MI?

Yaralı Kalbim’de bu akşam hapisten çıkan Mann, Naintara’nın tüm çabasına rağmen Geet’in hayatını kurtarır. Yenilgiyi kabul etmeyen Naintara dikkat çekmek için zehir içer. Naintara yaşayacak mı? Ekranların sevilen yabancı dizisi Yaralı Kalbim 11 Mart Perşembe günü yayınlanan son bölümü 35. bölümüyle izle7.com’da.

35. Bölüm

Mann son anda yetişir ve Geet’in hayatını kurtarır. Naintara planı işe yaramayınca daha da öfkelenir ve onun üzerine yürür. Geet tam balkondan düşecekken Mann yine onu kurtarmayı başarır. Mann büyükannenin yanına gider ve hayatının geri kalanını Geet ile geçirmek istediğini söyler. Duydukları karşısında çok şaşıran büyükanne duygu dolu anlar yaşar. Büyükanne ve Dev’in ilgisini kendi üzerine çekmek isteyen Naintara, zehir içer. Naintara yaşayacak mı?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

YENİ BÖLÜMLER izle7.com