Yaralı Kalbim – Geet 37. Bölüm İzle

13 Mart 2021 Cumartesi

NAİNTARA BOZGUNA UĞRUYOR

Yaralı Kalbim’de bu akşam Naintara şirketteki hisselerini kullanarak Geet ve Mann’a meydan okur. Mahkemeden uzaklaştırma kararı çıkaran Geet, Naintra’nın planlarını suya düşürür. Çok öfkelenen Naintara ne yapacak? Ekranların sevilen Hint dizisi Yaralı Kalbim 13 Mart Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 37. bölümüyle izle7.com’da.

37. Bölüm

Mann kız kardeşi Anny’e Geet ile bağ kurmalarını söyler. Anny bunu ilk başta kabul etmese de Mann’i kıramaz. Öte yandan Naintara tüm ikazlara rağmen şirkete gelmeye devam eder. Geet onu durdurmak ister fakat Naintara onu tersleyip şirketin hissedarı olduğunu belirtir. Geet, mahkemeden gelen uzaklaştırma kararını göstererek kendisini durdurma yetkisi olduğunu söyler. Neye uğradığını şaşıran Naintara polis zoruyla şirketten çıkarılır. Büyük bir bozguna uğrayan Naintara ne yapacak?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

YENİ BÖLÜMLER izle7.com