Yaralı Kalbim – Geet 38. Bölüm İzle

14 Mart 2021 Pazar

ANY YAŞANANLARI ÖĞRENECEK Mİ?

Yaralı Kalbim’de bu akşam Geet ve Mann düğün hazırlıkları sırasında sürekli çatışır. Any ise Dev ve Mann arasında bir sorun olduğunu anlar. Any gerçekleri öğrenince ne yapacak? Ekranların sevilen yabancı dizisi Yaralı Kalbim 14 Mart Pazar günü yayınlanan son bölümü 38. bölümüyle izle7.com’da.

38. Bölüm

Büyükanne, Geet ve Mann’den düğün davetiyesi seçmesini ister. Düğün hazırlıklarında sürekli çatışan ikiliye büyükanne müdahale eder. Onlara gözdağı veren büyükanne düğün hazırlıklarını durduracağını söyleyince Mann ve Geet panikler. Mann Geet’e romantik bir sürpriz hazırlar. Sürprizi gören Geet çok duygulanır. Öte yandan Any Mann’in Dev’i davetli listesinden çıkardığını öğrenir. Any Geet hakkındaki gerçekleri öğrenince ne yapacak?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

YENİ BÖLÜMLER izle7.com