Yaralı Kalbim – Geet 39. Bölüm İzle

15 Mart 2021 Pazartesi

MANN VE GEET’İN DUYGU DOLU ANLARI

Yaralı Kalbim’de bu akşam Geet ve Any arasındaki buzlar kırılır. Onların iyi anlaştığını gören Mann ise çok sevinir. Mann ve Geet doktor kontrolüne gider. Bebeğin ultrason görüntülerini gören Mann ne yapacak? Ekranların sevilen Hint dizisi Yaralı Kalbim 15 Mart Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 39. bölümüyle izle7.com’da.

39. Bölüm

Mann Geet’in neden üzgün olduğunu bir türlü anlayamaz. Geet, sürekli kendisine ne olduğunu soran Mann’a endişelerinden bahseder. Mann onun bu endişelerini yersiz bulsa da sebebini merak eder. Any ise Geet’ten özür diler ve sürekli yanında olacağını söyler. Onun bu sözleri Geet’i çok rahatlatır. Mann kardeşi ve müstakbel eşinin iyi anlaştığını görünce çok mutlu olur. Mann Geet’i doktor kontrolüne götürür ve bebeğin sağlığını öğrenmek ister. Ultrasonda bebeği gören Mann ne yapacak?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

YENİ BÖLÜMLER izle7.com