Yaralı Kalbim – Geet 48. Bölüm İzle

24 Mart 2021 Çarşamba

GEET BAYILIYOR

Yaralı Kalbim’de bu akşam Mann, Dev ve Geet’in karşılaşmaması için elinden geleni yapar. Fakat Geet, Dev’i görür. Bir anda bayılan Geet, kendine gelebilecek mi? Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Yaralı Kalbim 24 Mart Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 48. bölümüyle izle7.com’da.

48. Bölüm

Geet ve Mann sonunda kendileri için ayarlanan otele gider. Fakat Mann kaldıkları otelin müdürünün Dev olduğunu öğrenir. Geet’in onu görmesini istemeyen Mann otelden ayrılmayı düşünür. Onu vazgeçirmeye çalışan Geet ise onun bu ısrarını anlamlandıramaz. Dev’in karşısına çıkıp Geet’e görünmemesini söyleyen Mann, onun gözünü korkutur. Mann’ın uğraşlarına rağmen Geet, Dev’i görür. Bir anda büyük bir şok yaşayan Geet, yere yığılır. Geet’i muayene eden doktor ne diyecek?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

YENİ BÖLÜMLER izle7.com