Yaralı Kalbim – Geet 49. Bölüm İzle

25 Mart 2021 Perşembe

MANN ÖLÜM KALIM SAVAŞI VERİYOR

Yaralı Kalbim’de bu akşam Mann büyük bir kaza geçirir. Ameliyata alınan Mann’ın durumu kritiktir. Mann yaşayacak mı? Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Yaralı Kalbim 25 Mart Perşembe günü yayınlanan son bölümü 49. bölümüyle izle7.com’da.

49. Bölüm

Geet kendine geldiğinde Mann’ın Dev’e hesap sorduğunu görür. Öfkeyle araba kullanan Mann büyük bir kaza geçirir. Geet, Mann’a kan lazım olduğunu öğrenince Dev’den yardım ister. Dev, ağabeyi için kan vermeyi kabul eder fakat Geet’e bir şartı olduğunu söyler. Dev’in karşılıksız iş yapmayacağını düşünen Geet, onun her şartını kabul eder. Hastanede ölüm kalım savaşı veren Mann kurtulacak mı?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

YENİ BÖLÜMLER izle7.com