Yaralı Kalbim – Geet 51. Bölüm İzle

27 Mart 2021 Cumartesi

MANN DEV’İ İŞE ALACAK MI?

Yaralı Kalbim’de bu akşam büyükanne Dev’in Mann’ın şirketinde çalışmasını ister. Mann büyükannenin bu isteğini kabul edecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Yaralı Kalbim 27 Mart Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 51. bölümüyle izle7.com’da.

51. Bölüm

Geet, Mann’ı affettiğini belli etmek istemez. Büyükanne ve Mann’ın çabaları sonucunda Geet pes eder. Büyükanne Dev’in yeniden evde kalmasını ister. Mann Dev ile her karşılaşmasında rahatsız olur. Büyükanne Dev’in Mann’ın şirketinde çalışması gerektiğini düşünür. Dev ise Mann’ın kendisini ofiste istememesinden çekinir. Büyükanne Mann ile konuşarak onu ikna edeceğini söyler. Mann Büyükannenin isteğini gerçekleştirip Dev’i şirkete alacak mı?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

YENİ BÖLÜMLER izle7.com