Yaralı Kalbim – Geet 54. Bölüm İzle

30 Mart 2021 Salı

GEET EVİ TERK EDİYOR

Yaralı Kalbim’de bu akşam Geet Mann’ın yüzünden evi terk eder. Büyük bir hata yaptığını anlayan Mann Geet’i geri getirebilecek mi? Sevilen Hint dizisi Yaralı Kalbim 30 Mart Salı günü yayınlanan son bölümü 54. bölümüyle izle7.com’da.

54. Bölüm

Geet bebeğinin ölmesini kabullenemez. Mann ile Dev’in tartışmasında söylenen sözler yüzünden kahrolan Geet evi terk eder. Büyükanne onun gidişine dayanamaz ve hastalanır. Hatasının farkında olan Mann onu dönmeye ikna etmek için her şeyi yapmaya kararlıdır. Fakat Geet şehir değiştirmeyi düşünür. Mann her yerde Geet’i arar fakat bir türlü bulamaz. Geet’i eve getirip her şeyin eskisi gibi olmasını isteyen Mann başarılı olabilecek mi?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

YENİ BÖLÜMLER izle7.com