Yaralı Kalbim – Geet 57. Bölüm İzle

2 Nisan 2021 Cuma

BÜYÜKBABA ZİYARETE GELİYOR

Yaralı Kalbim’de bu akşam Geet büyükbabanın Mann ile karşılaşmasını önlemek ister. Teyzesi ise tam tersini düşünür. Büyükbaba ve Mann karşılaşacak mı? Sevilen dizi Yaralı Kalbim 2 Nisan Cuma günü yayınlanan son bölümü 57. bölümüyle izle7.com’da.

57. Bölüm

Mann gizlice Geet’in odasına girer. Bir anda onu karşısında gören Geet şok olur. Geet, Mann’ın kendisine dikkat etmediğini söylemesine çok kızar ve onu kovar. Mann Geet’i çok özlediğini söyler ve ondan ayrılmak istemez. Öte yandan Geet’in büyükbabası, Geet’in teyzesini ziyaret eder. Geet, Mann ve büyükbabanın karşılaşmasını engellemek ister. Teyzesi ise Geet ve Mann arasındaki sorunu büyükbabanın çözeceğini düşünür. Geet’in korkuları gerçek mi olacak?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

YENİ BÖLÜMLER izle7.com