Yaralı Kalbim – Geet 58. Bölüm İzle

3 Nisan 2021 Cumartesi

MANN GEET’İ BIRAKIP GİTTİ Mİ?

Yaralı Kalbim’de bu akşam Teji Mann ve Geet’in görüştüğünü öğrenince Mann’ın peşine düşer. Geet’in aşkını sorgulayan Mann ise bir anda ortadan kaybolur. Mann gitti mi? Sevilen Hint dizisi Yaralı Kalbim 3 Nisan Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 58. bölümüyle izle7.com’da.

58. Bölüm

Mann Geet’in teyzesiyle ilgili söylenen kötü sözleri duyunca çok sinirlenir ve hemen savunmaya geçip onların aile onurunu korur. Öte yandan Nandini Mann ve Geet’i pazarda görür. Bunu öğrenen Teji, durumu annesine anlatır. Teji Mann’ın Geet’e zarar vermesinden korkar ve onu Geet’ten uzak tutmaya karar verir. Mann Geet’i yalnız bulduğu bir anda onun kendisine hala aşık olup olmadığını sorar. Geet cevap veremezken Mann cevabını gözlerinden aldığını söyler. Geet uyandığında Mann’ı bulamaz. Mann Geet’i bırakıp gitti mi?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

YENİ BÖLÜMLER izle7.com