Yaralı Kalbim – Geet 59. Bölüm İzle

4 Nisan 2021 Pazar

MANN VE GEET BÜYÜK BİR OYUNUN İÇİNDE

Yaralı Kalbim’de bu akşam Geet sonunda Mann’ı affeder. Dev ise kendisini Mann olarak tanıtıp Geet’i götüreceğini söyler. Mann, Geet ve Dev içinde bulundukları oyundan kurtulabilecek mi? Sevilen dizi Yaralı Kalbim 4 Nisan Pazar günü yayınlanan son bölümü 59. bölümüyle izle7.com’da.

59. Bölüm

Geet Mann’ın gittiğini düşünerek rahatlar fakat Mann ona bir sürpriz yapar. Geri kalan hayatında hep kendisini bekleyeceğini söyleyen Mann Geet’in ağzından çıkacak sözlere bakar. Geet daha fazla dayanamaz ve soluğu Mann’ın yanında alır. Büyük bir hasretle sarılan ikili gözyaşlarına boğulur. Öte yandan Dev, kendisini Mann olarak tanıtıp Geet’i geri götürmek istediğini söyler. Teji onun Geet’i üzmesine izin veremeyeceğini dile getirir. Teyzeye büyük bir oyun oynayan Mann gerçekleri anlatmak ister. Teji ve annesi Dev ve Mann’ın gerçek kimliklerini öğrenecek mi?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

YENİ BÖLÜMLER izle7.com