Yaralı Kalbim – Geet 60. Bölüm İzle

5 Nisan 2021 Pazartesi

DEV VE MANN KÖŞEYE SIKIŞIYOR

Yaralı Kalbim’de bu akşam Dev Teji yüzünden evde her işi yapmak zorunda kalır. Adi ise Geet’in yanına gelir. Adi Dev ve Mann’ın oyununu bozacak mı? Sevilen Hint dizisi Yaralı Kalbim 5 Nisan Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 60. bölümüyle izle7.com’da.

60. Bölüm

Teji Mann sandığı Dev’in Geet’in odasına girdiğini görür ve onu her şeyi annesine söylemekle tehdit eder. Mann yüzünden sor duruma düşen Dev çok panikler. Dev, Teji’nin kız kardeşi Nandini’ye karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Teji Geet’in evine dönmesi için şart koşar. Evdeki tüm işleri yapmak zorunda kalan Dev, çok yorulur. Öte yandan Mann’ın yardımcısı Adi Geet’in yanına gelir. Onu gören Dev ve Mann planlarının ortaya çıkmasından korkar. Adi tüm planı bozacak mı?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

YENİ BÖLÜMLER izle7.com