Yaralı Kalbim – Geet 61. Bölüm İzle

6 Nisan 2021 Salı

MANN SERSERİLERDEN KURTULABİLECEK Mİ?

Yaralı Kalbim’de bugün Mann, Dev, Geet ve Nandini’yle düğüne giderken bir anda serseriler yollarını keser. Onlarla tek başına dövüşmek zorunda kalan Mann kurtulabilecek mi? Sevilen dizi Yaralı Kalbim 6 Nisan Salı günü yayınlanan son bölümü 61. bölümüyle izle7.com’da.

61. Bölüm

Teyze, Dev’in Geet’in kalbini kazanması gerektiğini düşünür. Aralarındaki buzlar eriyen Mann ve Geet, romantik anlar yaşar. Teji kız kardeşi Nandini’yi evlendirmek ister. Fakat Nandini’nin görücülere karşı çıkacağını bilen Teji onu Geet ve Mann ile düğüne gönderir. Arabayı kullanan Mann önlerine çıkan serserileri görünce bir anda durur. Kalabalık bir gurupla dövüşmek zorunda kalan Mann Geet ve Nandini’yi uzaklaştırması için Dev’i görevlendirir. Mann serserilerle tek başına başa çıkabilecek mi?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

YENİ BÖLÜMLER izle7.com