Yaralı Kalbim – Geet 63. Bölüm İzle

8 Nisan 2021 Perşembe

TÜM GERÇEKLER AÇIĞA ÇIKTI

Yaralı Kalbim’de bugün Mann ve Geet’in yalanı ortaya çıkınca teyze çok öfkelenir. Mann ise bambaşka bir plan yaparak teyzenin karşısına çıkar. Mann’ın aklından neler geçiyor? Sevilen günlük Hint dizisi Yaralı Kalbim 8 Nisan Perşembe günü yayınlanan son bölümü 63. bölümüyle izle7.com’da.

63. Bölüm

Yaşadıkları karmaşaya daha fazla dayanamayan Mann teyzeye tüm gerçekleri anlatır. Teyze Geet ve Mann’a öfkesini kusar. Bunca zaman kandırıldıkları için çok sinirlenen Teji de onları affetmeyeceğini söyler. Mann, Geet’i sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamaz. Mann, teyzenin evinin satılık olduğunu öğrenince hemen harekete geçer ve evi satın alır. Ev sahibi olarak teyzenin karşısına çıkan Mann’ın aklından ne geçiyor?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

YENİ BÖLÜMLER izle7.com