Yaralı Kalbim – Geet 64. Bölüm İzle

9 Nisan 2021 Cuma

MANN TEYZEYE KENDİSİNİ AFFETTİREBİLECEK Mİ?

Yaralı Kalbim’de bugün Mann, teyzenin evini alır ve orada yaşamaya başlar. Mann Geet’e kavuşmanın tek yolunun teyzenin gönlünü kazanmak olduğunu düşünür. Mann amacına ulaşabilecek mi? Sevilen Hint dizisi Yaralı Kalbim 9 Nisan Cuma günü yayınlanan son bölümü 64. bölümüyle izle7.com’da.

64. Bölüm

Mann teyzeye evlerinin yeni sahibi olduğunu ve kendisinin de o evde yaşayacağını söyleyince herkes şok olur. Teyze Mann’a evi asla terk etmeyeceğini söyler. Mann bunun üzerine evi ikiye böler. Öte yandan Dev, çarşıda gezerken Aditi ve müstakbel nişanlısını görür. Onları bir arada görmeye dayanamayan Dev çok rahatsız olur. Mann Geet ile eski günlerine dönebilmek için teyze ve Teji’nin kalbini geri kazanmayı kafasına koyar. Teyze Mann’ı affedebilecek mi?

İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de…

Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşacak. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınacak.

Yönetmen: Nissar Parvez
Yapımcı: Gül Khan
Orijinal Adı: Geet – Hui Sabse Parayi
Türü: Dram – Romantik
Oyuncular: Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal

YENİ BÖLÜMLER izle7.com