Yemin Dizisi 254. Bölüm İzle

17 Eylül 2020 Perşembe

FERİDE BAYILIYOR

Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Yemin 17 Eylül Perşembe günü yayınlanan son bölümü 254. bölümüyle izle7.com’da. Yemin’de bu akşam Emir bir anda fenalaşan Feride’yi görünce çok endişelenir. Feride’nin rahatsızlığı Emir’in kalbini yumuşatacak mı?

254. Bölüm

Bir anda baygınlık geçiren Feride’yi kendine getirmeye çalışan Emir şok olur. Ameliyat sonrası kendisini görmek isteyen ağabeyinin yanına gitmek için izin isteyen Feride, Emir’den izin ister. Emir izin vermeyince ağabeyinin yanına gidemeyen Feride’ye gün sonunda kötü bir haber gelir. Bu haber bütün dengeleri değiştirecektir. Kumru’nun evliliğe engel olmak için kurduğu düzmece intihar planı istediği gibi gitmemiş ölümün eşiğine gelmiştir. Evde büyük bir panik havası yaşanır. Kumru amacına ulaşıp düzmece intihar girişimi ile evliliğe engel olabilecek mi? Yoksa planı ayağına dolanıp arkasında kara bir bulut mu bırakacak.

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta içi her gün 20:45’te Yemin ile Kanal 7’de…

Yönetmenler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın, Koray Ocak
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek, Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar, Miran Efe Achylov
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın
Kostüm Sorumlusu: Ceyda Koçlar

YENİ BÖLÜMLER izle7.com