Yemin Dizisi 266. Bölüm İzle

5 Ekim 2020 Pazartesi

BEBEĞE İSİM KONACAK MI?

Yemin’de bu akşam Emir’in Feride’yi geri getirmesi Oya’yı çok öfkelendirir. Hikmet ise torununa isim vermek ister. Emir oğlunun isim koyma törenine katılacak mı? Ekranların sevilen günlük dizisi Yemin 5 Ekim Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 266. bölümüyle izle7.com’da.

266. Bölüm

Emir beklenmedik bir şekilde Feride’yi konağa getirir ve hiçbir yere gitmeyeceğini söyledi. Oya ise son yaşananlardan sonra Feride’ye karşı aşırı tepkilidir. Feride’nin evden gitmesini isteyen Oya’nın aklında bir şeyler vardır. Öte yandan artık beklemek istemeyen Hikmet torununun ismini vermek ister. Emir’in isim koyma merasimine katılıp katılmayacağı merak konusuyken evde Emir’i şok edici bir sürpriz beklemektedir. Narin şok edici bir kararla, Kemal’le evlenemeyeceğini söyler. Kumru amacına ulaşmış evliliğe engel olmuştur. Kemal her şeye rağmen sevdiği kadının yanında olmaya devam eder. Narin ise korkularıyla baş başadır. Diğer taraftan Kumru’nun tehdidi şekil değiştirir. Kemal’e iyi görünmek isteyen Kumru bu niyetinde başarılı olabilecek mi?

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta içi her gün 20:45’te Yemin ile Kanal 7’de…

Yönetmenler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın, Koray Ocak
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek, Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar, Miran Efe Achylov
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın
Kostüm Sorumlusu: Ceyda Koçlar

YENİ BÖLÜMLER izle7.com