Yemin Dizisi 267. Bölüm İzle

6 Ekim 2020 Salı

KUMRU’DAN NARİN’E DARBE

Yemin’de bu akşam Münevver kızı için gözlerini feda etmeye hazırlanır. Kumru ise annesinin bu fedakarlığı karşısında iyice hırçınlaşır. Narin’e zarar vermek isteyen Kumru ne yapacak? Ekranların sevilen yerli dizisi Yemin 6 Ekim Salı günü yayınlanan son bölümü 267. bölümüyle izle7.com’da.

267. Bölüm

Feride’yi, Reyhan’ın kıyafeti içinde gören Emir büyük bir şok yaşar. Biraz olsun Feride’ye karşı öfkesi dinen Emir gördüğü tablodan sonra ne yapacak? Narin yıkılan özgüveninin altında ezilmektedir. Öte yandan Münevver kızının iyiliği için gözlerini verme fikrindeyken büyük bir tehlike ile burun buruna gelir. Bu sırada Kemal ile Narin’in eskilerden bir misafirleri gelir. Bu misafir Narin’e iyi mi gelecek yoksa yine Kumru’nun hamlesiyle her şey daha da kötüye mi gidecek?

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta içi her gün 20:45’te Yemin ile Kanal 7’de…

Yönetmenler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın, Koray Ocak
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek, Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar, Miran Efe Achylov
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın
Kostüm Sorumlusu: Ceyda Koçlar

YENİ BÖLÜMLER izle7.com