Yemin Dizisi 291. Bölüm İzle

5 Aralık 2020 Cumartesi

EMİR’İ BEKLEYEN SÜRPRİZ

Yemin’de bu akşam Emir Feride’nin Cavidan’la buluştuğunu görünce şok olur. Feride’nin masum olduğuna inanmak isteyen Emir’i nasıl bir sürpriz bekliyor? Ekranların sevilen dizisi Yemin 5 Aralık Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 291. bölümüyle izle7.com’da.

291. Bölüm

Emir gördükleri karşısında büyük bir şok yaşar. Güven duyduğu ve kendisini iyileştirdiğini düşündüğü Feride tarafından hayal kırıklığına uğratılmıştır. Emir yine de sakin kalmaya çalışır. Öte yandan Feride üzerindeki bu sır yükünü artık taşıyamıyordur ve büyük bir kararın arifesindedir. Emir hala Feride’nin masumiyetine inanmak isterken Reşit’in Feride hakkında söyledikleriyle her şey darmadağın olur. Feride’nin kararı ne ve Emir şimdi ne yapacak? Kemal, sevdiği kadının perişan haline artık dayanamıyordur. Kumru’nun ustaca Narin’in üzerine oynaması Narin’i iyice köşeye sıkıştırmıştır. Kemal belki de hayatının en büyük kararını vermek üzeredir. Kemal, sonuna kadar savaştığı evlilik fikrini kestirip atık bu duruma bir son mu verecek yoksa mağlup olup kabul mü edecek?

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta sonu 19:00’da Yemin ile Kanal 7’de…

Yönetmenler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın, Koray Ocak
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek, Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar, Miran Efe Achylov
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın
Kostüm Sorumlusu: Ceyda Koçlar

YENİ BÖLÜMLER izle7.com