Yemin Dizisi 295. Bölüm İzle

19 Aralık 2020 Cumartesi

FERİDE GEÇMİŞİYLE YÜZLEŞİYOR

Yemin’de bu akşam Emir planını uygulamaya koyar ve Feride’ye yüzük takar. Fakat Feride’nin geçmişi onu rahat bırakmaz. Feride’yi bekleyen yeni tehlike ne? Kanal 7’nin ilgiyle izlenen yerli dizisi Yemin 19 Aralık Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 295. bölümüyle izle7.com’da.

295. Bölüm

Emir’in yüzük takması Feride’yi daha da heyecanlandırmıştır. Emir’in planında hiçbir aksama yoktur. Feride karışık duygular içindeyken beklenmedik bir şey olur ve Feride’nin babası sürpriz bir şekilde konağa gelir. Feride’nin babasının olmadığını bilen Emir bu yeni bilgiyi sorgular. Feride yine köşeye sıkışmış, rezillik çıkaran babası yüzünden yerin dibine girmiştir. Geçmişi bir türlü peşini bırakmayan Feride şimdi ne yapacak? Masal, babasının Kumru ile evleneceğini öğrenince büyük tepki gösterir. Narin biraz olsun Masal’ı sakinleştirse de Masal bu durumdan hiç memnun değildir. Münevver, Kumru’nun Narin’in kardeşi olmadığı sırrını söyler. Narin kardeşi zannettiği Kumru için bunca fedakarlıktan sonra şimdi ne yapacaktır?

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta sonu 19:00’da Yemin ile Kanal 7’de.

Yönetmenler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın, Koray Ocak
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek, Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar, Miran Efe Achylov
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın
Kostüm Sorumlusu: Ceyda Koçlar

YENİ BÖLÜMLER izle7.com