Yemin Dizisi 296. Bölüm İzle

20 Aralık 2020 Pazar

MASAL NEREDE?

Yemin’de bu akşam Narin Kumru’nun öz kardeşi olmadığını öğrenir fakat yine de onun Kemal ile evlenmesini ister. Bu evliliği istemeyen Masal ise bir anda ortadan kaybolur. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yemin 20 Aralık Pazar günü yayınlanan son bölüm 296. bölümüyle izle7.com’da.

296. Bölüm

Emir, Feride’nin Seyfi’ye sitemini duyduktan sonra ona hak vermiştir ve bu duruma anlayış göstermiştir. Seyfi ise kızının peşini bırakmayıp başını belaya sokacak gibidir. Emir’in iyi halleri Feride’nin kalbinin hızla atmasına, içinde kelebekler uçuşmasına neden olur. Emir planını işletirken içten içe Feride’nin her şeyi anlatmasını istemektedir. Feride geçmişin yükünün altında git gide ezilmektedir ve Emir’e evlilik teklifini tekrar düşünmesini söyler. Emir’in kararı değişecek mi? Narin Münevver’den öğrendiği gerçekler kararında bir değişikliğe sebep olmaz. Neticede Narin’in gözünde Kumru ölmek üzere olan bir insandır. Kemal evlenmiş olsa da aklında sadece Narin vardır. Daha en başından beri bunun gerçek bir evlilik olmayacağını Kumru’ya söylediği için kendini sorumlu hissetmez. Kemal dayanamayıp Narin’in yanına gittiğinde Kumru da peşinden gider. Kumru, Narin ile Kemal’i gördüğünde şok olur. Öte yandan Masal bir anda ortadan kaybolur. Masal’ın başına bir şey mi geldi?

Yarım kalan aşkın ardından savrulan Emir’in öyküsü hafta sonu 19:00’da Yemin ile Kanal 7’de.

Yönetmenler: Yasemin Türkmenli , Serkan Mut
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın, Koray Ocak
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz
Oyuncular: Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Cansın Mina Gür , Gül Arcan, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Melahat Abbasova, Elif Özkul, Gözde Gündüzlü, Hülya Aydın, Derya Kurtuluş, Mustafa Şimşek, Esra Çoban, Barış Gürses, Can Çağlar, Miran Efe Achylov
Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım
Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Müslüm Çalasın
Kostüm Sorumlusu: Ceyda Koçlar

YENİ BÖLÜMLER izle7.com