Alternatif tedavinin tıbbi bilgiyle harmanlanıp izleyiciye sunulduğu Dr. Feridun Kunak Show’da bugün yüz felci için çok özel bir yağ karışımı aktarıldı.

 
Kanal 7’de Dr. Feridun Kunak ile eşi Serap Kunak’ın sunumuyla ekrana gelen Dr. Feridun Kunak Show, izleyenlerine her gün sağlıklı bilgiler vermeye devam ediyor. Dr. Feridun Kunak Show’da bugün sinir veya kaslarda meydana gelen bozuklukların sebep olduğu felç konusu ele alındı.

 
Felcin belirtileri, felç tedavisinde uygulanan yöntemlerden bahseden Dr. Kunak, Ozon yağı, atkestanesi, üzüm çekirdeği yağı, susam yağı ve biberiye yağı ile elde edilen çok özel bir karşımı da seyirciyle paylaştı.
Felç tedavisinde neler yapılması gerektiğini anlatan Feridun Kunak bir yandan da hazırladığı karışımın nasıl sürülmesi gerektiğini gösterdi. İşte yüz felcine iyi gelecek karışım;

 
YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye: Orijinal Adı: UttaranYapım Yılı:2008-2015                                                    Yönetmen: Nandita MehraSenaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)