Ekranların sevilen sağlık programı “Dr. Feridun Kunak Show” bugün 250. bölümünü kutladı. Tam 250 bölümdür izleyenlerinin sağlık sorunlarına çare arayan Feridun Kunak’ı bu özel gününde Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni Zahid Akman yalnız bırakmadı. Telefon bağlantısıyla yayına dâhil olan Akman, programın diğer sağlık programlarından farkını ve başarısını aktarırken programda Dr. Kunak’a “Ben Serap Kunak’çıyım” diyerek takıldı.Dr. Feridun Kunak ve eşi Serak Kunak’ın sunduğu, ekranların en renkli sağlık programı “Dr. Feridun Kunak Show” 250. programını çok özel bir yayınla kutladı.  Programa, Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni Zahid Akman telefon ile bağlandı. Akman bu özel günü kutlarken, “Hem İzleyicilerimizin ilgisine sevgisine mazhar oldunuz hem reytingleriniz her zaman artarak devam etti, Hem de izleyicilerimizin gerçekten büyük ihtiyacını karşıladınız. Sizin yaptığınız programlar türünde diğer programları izliyoruz ama Sizin programınız kadar sıcak, içten, samimi olanını hiç görmedik desek yanlış söylemiş olmayız.” dedi.

Bu programın çok farklı bir özelliği olduğunu ve izleyicilerin de bunu gördüğünü vurgulayan Zahid Akman, “Hiçbir kişiyi sizin kadar içten evine almıyor izleyici. Hiçbir hasta size teslim olduğu kadar kimseye teslim olmuyor. Bu, diğer programlarda çok rastlanan bir şey değil.” ifadelerini kullandı..


İZLEYİCİLERİN BİLMEDİĞİ BİR ŞEY VAR

Programın diğer sağlık programlarından farkını vurgulayan Zahid Akman çok önemli bir açıklama yaptı.  Akman, “Her gün bize Feridun Bey’in özel numarasını almak isteyen onlarca seyirci telefon açıyor. Feridun Bey,  bu izleyicilerden özellikle ihtiyaç sahiplerini maddi bir karşılık beklemeden muayenehanesinde muayene ediyor. Bu özellikle diğer programlarda sunuculuk yapanların çok yaptığı bir şey değil.” dedi ve “Bunu söyleyerek iyi mi, kötü mü ettim bilemedim” diyerek Feridun Kunak’a takıldı.


“BEN SERAP KUNAK’ÇIYIM”

Serap Kunak’ın  programda çok önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni, şunları söyledi, “Serap Hanım’ın bu programdaki hakkını ifade etmezsem Serap Hanım’a büyük haksızlık yapmış olurum, Serap Hanım olmasa senin kahrını kimse çekmez. Serap Hanım sizin nazınızı çekiyor.  Patron olarak Serap Hanım’ın yanındayım. Serap Hanım bu programın dengeleyicisi.  Onun verdiği tarifler hanım izleyicilerimizden büyük ilgi görüyor”

Ankara temsilciliğine de teşekkür eden Akman,  hiçbir televizyonun Ankara temsilciliğinin böyle bir programı çıkaramadığını söyledi ve konuşmasına iyi temennileriyle noktayı koydu.

Daha sonra Kanal 7 Program Müdürü Nursel Tozkoparan,  programın ilk gününden itibaren emeği geçen herkese teşekkür etti.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Deli Divane 69. Bölüm İzle 27 Ocak 2020
Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Deli Divane 27 Ocak Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 69. bölümüyle izle7.com'da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Deli Divane’nin bu bölümünde; Vasundhara gibi Ragini ve Ranvir’in evlenmesine onay vermeyen Kaşalya, Vasundhara’ya ile iş birliği yapmayı teklifi eder. Bu durumu öğrenen Ambike çok üzülür ve ablasını yanlış yaptığı konusunda uyarır.69. Bölüm ÖzetiKızının Rajvansların evinde mutlu olamayacağını bilen Kaşalya Ragini ile Ranvir’in ilişkisine sıcak bakmaz. Kaşalya, bu konuda aynı fikirde oldukları için Vasundhara’dan yardım ister. Bunu öğrenen Praka karısının davranışına sinirlenir. Annesinin inadını kırmak için her yolu deneyen Ranvir umutsuzluğa kapılır. Annesiyle mücade edecek gücü kalmayan Ranvir, Ragini’yi daha fazla bekletmeye hakkı olmadığını söyler. Ailelerini üzmemek için bu kararı alan Ranvir Alekh’i hesaba katmaz. Ranvir’in mutsuzluğuna sebeb olduğu için Vasundahara’ya kızan Alekh onunla konuşur. Tüm ev halkını karşısına almak istemeyen Vasundhara, gönlü razı olmasa da bu ilişkiye onay verir.Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.Künye:Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh SinghYönetmen: Sanjay Leela BhansaliSenaryo: Ved Raj, Abhijit SinhaYapım Yılı: 2013Ülke: HindistanTürü: Dram, RomantikOrijinal Adı: Saraswatichandra
Deli Divane 69. Bölüm İzle 27 Ocak 2020
İkimizin Yerine 505. Bölüm İzle 25 Ocak 2020
Kanal 7'de ekrana gelen günlük Hint dizisi İkimizin Yerine 25 Ocak Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 505. bölümüyle izle7.com'da. İkimizin Yerine’de bugün Magla Nandini’yle birlikte bir arkadaşının evine sığınır. Kundan ise Anandi’nin şikayetiyle tutuklanır. Harki Kundan’ın serbest kalmasını sağlayabilecek mi?505. Bölüm ÖzetiMagla Nandini’yi annesine vermek istemez. Anandi ise her yerde onları arar. Magla Nandini’ye peşlerindeki polislerin kötü niyetli olduğunu söyleyerek onu kandırır ve bir kamyonun kasasında Nandini’yi kaçırır. Anandi Magla’nın gittiği yerlerden ip ucu bulur fakat onların izine ulaşamaz. Magla bir arkadaşının evine sığınır. Öte yandan polisler Kundan’ın izini bulur ve onu karakola götürür. Kocasının ardından oğlunun da hapse girecek olması Harki’yi yıkar. Harki Anandi’ye oğlunu kurtarması için yalvarır. Anandi Harki’nin dediğini yapacak mı?Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…Künye :Dizi adı: Balika Vadhu-İkimizin YerineOyuncular: Avinash Mukherjee, Toral Rasputra, Pratyusha Banerjee, Avika Gor, Surekha Sikri, Vibha Anand, Janvi Chheda, Shashank Vyas, Shashank Vyas, Smita Bansal, Vimarsh Roshan, Neha Marda, Saptrishi Ghosh, Mahima MakwanaYönetmen: Sidharth Sengupta, Pradeep YadavSenaristler: Purnendu Shekhar, Gajra Kottary, Rajesh Dubey, Usha Dixit, Raghuvir Shekhawat, Manisha Singh, Kovid Gupta, Raman ManaktalaTürü: Drama, Romantik
İkimizin Yerine 505. Bölüm İzle 25 Ocak 2020