Ekranların sevilen sağlık programı “Dr. Feridun Kunak Show” bugün 250. bölümünü kutladı. Tam 250 bölümdür izleyenlerinin sağlık sorunlarına çare arayan Feridun Kunak’ı bu özel gününde Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni Zahid Akman yalnız bırakmadı. Telefon bağlantısıyla yayına dâhil olan Akman, programın diğer sağlık programlarından farkını ve başarısını aktarırken programda Dr. Kunak’a “Ben Serap Kunak’çıyım” diyerek takıldı.Dr. Feridun Kunak ve eşi Serak Kunak’ın sunduğu, ekranların en renkli sağlık programı “Dr. Feridun Kunak Show” 250. programını çok özel bir yayınla kutladı.  Programa, Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni Zahid Akman telefon ile bağlandı. Akman bu özel günü kutlarken, “Hem İzleyicilerimizin ilgisine sevgisine mazhar oldunuz hem reytingleriniz her zaman artarak devam etti, Hem de izleyicilerimizin gerçekten büyük ihtiyacını karşıladınız. Sizin yaptığınız programlar türünde diğer programları izliyoruz ama Sizin programınız kadar sıcak, içten, samimi olanını hiç görmedik desek yanlış söylemiş olmayız.” dedi.

Bu programın çok farklı bir özelliği olduğunu ve izleyicilerin de bunu gördüğünü vurgulayan Zahid Akman, “Hiçbir kişiyi sizin kadar içten evine almıyor izleyici. Hiçbir hasta size teslim olduğu kadar kimseye teslim olmuyor. Bu, diğer programlarda çok rastlanan bir şey değil.” ifadelerini kullandı..


İZLEYİCİLERİN BİLMEDİĞİ BİR ŞEY VAR

Programın diğer sağlık programlarından farkını vurgulayan Zahid Akman çok önemli bir açıklama yaptı.  Akman, “Her gün bize Feridun Bey’in özel numarasını almak isteyen onlarca seyirci telefon açıyor. Feridun Bey,  bu izleyicilerden özellikle ihtiyaç sahiplerini maddi bir karşılık beklemeden muayenehanesinde muayene ediyor. Bu özellikle diğer programlarda sunuculuk yapanların çok yaptığı bir şey değil.” dedi ve “Bunu söyleyerek iyi mi, kötü mü ettim bilemedim” diyerek Feridun Kunak’a takıldı.


“BEN SERAP KUNAK’ÇIYIM”

Serap Kunak’ın  programda çok önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni, şunları söyledi, “Serap Hanım’ın bu programdaki hakkını ifade etmezsem Serap Hanım’a büyük haksızlık yapmış olurum, Serap Hanım olmasa senin kahrını kimse çekmez. Serap Hanım sizin nazınızı çekiyor.  Patron olarak Serap Hanım’ın yanındayım. Serap Hanım bu programın dengeleyicisi.  Onun verdiği tarifler hanım izleyicilerimizden büyük ilgi görüyor”

Ankara temsilciliğine de teşekkür eden Akman,  hiçbir televizyonun Ankara temsilciliğinin böyle bir programı çıkaramadığını söyledi ve konuşmasına iyi temennileriyle noktayı koydu.

Daha sonra Kanal 7 Program Müdürü Nursel Tozkoparan,  programın ilk gününden itibaren emeği geçen herkese teşekkür etti.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Sev Yeter 180. Bölüm İzle 22 Şubat 2019
Sevilen dizi Sev Yeter 22 Şubat Cuma günü yayınlanan son bölümü 180. bölümüyle izle7.com'da. Sev Yeter’de bu akşam Raman Niddhi’yi eve getirir ve ailesine onunla evleneceğini söyler. Buna şiddetle karşı çıkan Ruhi evi terk edip Madhavi’nin evine gider. Raman her şeye rağmen Niddhi’yle evlenecek mi?Raman Niddhi’yi şirketine ortak eder. Dahası Niddhi’yle evlenmek istediğini söyler. Buna şiddetle karşı çıkan Bhala ailesi İshita’nın yasını tutmaya devam eder. Ruhi ise Niddhi’nin eve gelmesiyle babasıyla arasına mesafe koyar ve onun velayetinden çıkmak ister. Raman kendisine karşı çıkan herkesle tartışır. Sarika ise Niddhi’yi kendi tarafına çekmek için ailesi hakkında kötü şeyler anlatır. Fakat Niddhi ona istediği gibi davranmaz. Shagun Raman’la konuşup kendine gelmesini söyler fakat Raman onu da tersler. Ruhi babasının bu hallerine dayanamayıp evi terk eder. Raman kızını kaybetmek uğruna Niddhi’yle evlenecek mi?Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter hafta içi her gün 22:00’de Kanal 7’de…Künye:Orijinal Adı: Ye Hai MuhabbetinYapım: Ekta KapoorYönetmen: Neeraj Baliyan ImranOyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza Senarist: Ritu BhatiaTürü: Romantik, dram
Sev Yeter 180. Bölüm İzle 22 Şubat 2019
İkimizin Yerine 168. Bölüm İzle 22 Şubat 2019
Kanal 7'nin ilgiyle izlenen günlük Hint dizisi İkimizin Yerine 22 Şubat Cuma günü yayınlanan son bölümü 168. bölümüyle izle7.com'da. İkimizin Yerine dizisinde bugün herkes Jagdish’in hatalı olduğunu kabul ederken Dadisa, torununa destek olmayı sürdürür. Jagdish, kimse ile vedalaşmadan Mumbai’ye döner. Anandi dört yıl boyunca Jagdish’in okulunun bitmesini bekler.Ailesinin kendisine sırt çevirmesine sinirlenen Jagdish, sadece babaannesinin desteğini alır. Jagdish, ailesine ve Anandi’ye haber vermeden okula döner. Anandi karısı olarak Jagdish, hakkında hiçbir şeye dâhil olamamaktan yakınır. Ancak çok büyük bir vefa duygusu ile bağlı olduğu Jagdish’in, okulu bitirip eve dönmesini bekler. Anandi, Jagdish’in okulunu başarı ile bitirmesi için adaklar adar. Aradan geçen dört yılın ardından Jagdish tıp fakültesinden mezun olur. Jagdish için dört yıldır yan yana olduğu sevgilisi Gauri’den ayrılmak zordur. Jagdish, Gauri’ye verdiği evlilik sözünü nasıl tutacak? Jagdish, Anandi ve ailesine Gauri’yi anlatabilecek mi?Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16.10’da Kanal 7 ekranlarında…Künye :Dizi adı: Balika Vadhu-İkimizin YerineOyuncular: Avinash Mukherjee, Toral Rasputra, Pratyusha Banerjee, Avika Gor, Surekha Sikri, Vibha Anand, Janvi Chheda, Shashank Vyas, Shashank Vyas, Smita Bansal, Vimarsh Roshan, Neha Marda, Saptrishi Ghosh, Mahima MakwanaYönetmen: Sidharth Sengupta, Pradeep YadavSenaristler: Purnendu Shekhar, Gajra Kottary, Rajesh Dubey, Usha Dixit, Raghuvir Shekhawat, Manisha Singh, Kovid Gupta, Raman ManaktalaTürü: Drama, Romantik
İkimizin Yerine 168. Bölüm İzle 22 Şubat 2019