Ekranların sevilen sağlık programı “Dr. Feridun Kunak Show” bugün 250. bölümünü kutladı. Tam 250 bölümdür izleyenlerinin sağlık sorunlarına çare arayan Feridun Kunak’ı bu özel gününde Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni Zahid Akman yalnız bırakmadı. Telefon bağlantısıyla yayına dâhil olan Akman, programın diğer sağlık programlarından farkını ve başarısını aktarırken programda Dr. Kunak’a “Ben Serap Kunak’çıyım” diyerek takıldı.Dr. Feridun Kunak ve eşi Serak Kunak’ın sunduğu, ekranların en renkli sağlık programı “Dr. Feridun Kunak Show” 250. programını çok özel bir yayınla kutladı.  Programa, Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni Zahid Akman telefon ile bağlandı. Akman bu özel günü kutlarken, “Hem İzleyicilerimizin ilgisine sevgisine mazhar oldunuz hem reytingleriniz her zaman artarak devam etti, Hem de izleyicilerimizin gerçekten büyük ihtiyacını karşıladınız. Sizin yaptığınız programlar türünde diğer programları izliyoruz ama Sizin programınız kadar sıcak, içten, samimi olanını hiç görmedik desek yanlış söylemiş olmayız.” dedi.

Bu programın çok farklı bir özelliği olduğunu ve izleyicilerin de bunu gördüğünü vurgulayan Zahid Akman, “Hiçbir kişiyi sizin kadar içten evine almıyor izleyici. Hiçbir hasta size teslim olduğu kadar kimseye teslim olmuyor. Bu, diğer programlarda çok rastlanan bir şey değil.” ifadelerini kullandı..


İZLEYİCİLERİN BİLMEDİĞİ BİR ŞEY VAR

Programın diğer sağlık programlarından farkını vurgulayan Zahid Akman çok önemli bir açıklama yaptı.  Akman, “Her gün bize Feridun Bey’in özel numarasını almak isteyen onlarca seyirci telefon açıyor. Feridun Bey,  bu izleyicilerden özellikle ihtiyaç sahiplerini maddi bir karşılık beklemeden muayenehanesinde muayene ediyor. Bu özellikle diğer programlarda sunuculuk yapanların çok yaptığı bir şey değil.” dedi ve “Bunu söyleyerek iyi mi, kötü mü ettim bilemedim” diyerek Feridun Kunak’a takıldı.


“BEN SERAP KUNAK’ÇIYIM”

Serap Kunak’ın  programda çok önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni, şunları söyledi, “Serap Hanım’ın bu programdaki hakkını ifade etmezsem Serap Hanım’a büyük haksızlık yapmış olurum, Serap Hanım olmasa senin kahrını kimse çekmez. Serap Hanım sizin nazınızı çekiyor.  Patron olarak Serap Hanım’ın yanındayım. Serap Hanım bu programın dengeleyicisi.  Onun verdiği tarifler hanım izleyicilerimizden büyük ilgi görüyor”

Ankara temsilciliğine de teşekkür eden Akman,  hiçbir televizyonun Ankara temsilciliğinin böyle bir programı çıkaramadığını söyledi ve konuşmasına iyi temennileriyle noktayı koydu.

Daha sonra Kanal 7 Program Müdürü Nursel Tozkoparan,  programın ilk gününden itibaren emeği geçen herkese teşekkür etti.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye: Orijinal Adı: UttaranYapım Yılı:2008-2015                                                    Yönetmen: Nandita MehraSenaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)