Ekranların sevilen sağlık programı “Dr. Feridun Kunak Show” bugün 250. bölümünü kutladı. Tam 250 bölümdür izleyenlerinin sağlık sorunlarına çare arayan Feridun Kunak’ı bu özel gününde Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni Zahid Akman yalnız bırakmadı. Telefon bağlantısıyla yayına dâhil olan Akman, programın diğer sağlık programlarından farkını ve başarısını aktarırken programda Dr. Kunak’a “Ben Serap Kunak’çıyım” diyerek takıldı.Dr. Feridun Kunak ve eşi Serak Kunak’ın sunduğu, ekranların en renkli sağlık programı “Dr. Feridun Kunak Show” 250. programını çok özel bir yayınla kutladı.  Programa, Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni Zahid Akman telefon ile bağlandı. Akman bu özel günü kutlarken, “Hem İzleyicilerimizin ilgisine sevgisine mazhar oldunuz hem reytingleriniz her zaman artarak devam etti, Hem de izleyicilerimizin gerçekten büyük ihtiyacını karşıladınız. Sizin yaptığınız programlar türünde diğer programları izliyoruz ama Sizin programınız kadar sıcak, içten, samimi olanını hiç görmedik desek yanlış söylemiş olmayız.” dedi.

Bu programın çok farklı bir özelliği olduğunu ve izleyicilerin de bunu gördüğünü vurgulayan Zahid Akman, “Hiçbir kişiyi sizin kadar içten evine almıyor izleyici. Hiçbir hasta size teslim olduğu kadar kimseye teslim olmuyor. Bu, diğer programlarda çok rastlanan bir şey değil.” ifadelerini kullandı..


İZLEYİCİLERİN BİLMEDİĞİ BİR ŞEY VAR

Programın diğer sağlık programlarından farkını vurgulayan Zahid Akman çok önemli bir açıklama yaptı.  Akman, “Her gün bize Feridun Bey’in özel numarasını almak isteyen onlarca seyirci telefon açıyor. Feridun Bey,  bu izleyicilerden özellikle ihtiyaç sahiplerini maddi bir karşılık beklemeden muayenehanesinde muayene ediyor. Bu özellikle diğer programlarda sunuculuk yapanların çok yaptığı bir şey değil.” dedi ve “Bunu söyleyerek iyi mi, kötü mü ettim bilemedim” diyerek Feridun Kunak’a takıldı.


“BEN SERAP KUNAK’ÇIYIM”

Serap Kunak’ın  programda çok önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni, şunları söyledi, “Serap Hanım’ın bu programdaki hakkını ifade etmezsem Serap Hanım’a büyük haksızlık yapmış olurum, Serap Hanım olmasa senin kahrını kimse çekmez. Serap Hanım sizin nazınızı çekiyor.  Patron olarak Serap Hanım’ın yanındayım. Serap Hanım bu programın dengeleyicisi.  Onun verdiği tarifler hanım izleyicilerimizden büyük ilgi görüyor”

Ankara temsilciliğine de teşekkür eden Akman,  hiçbir televizyonun Ankara temsilciliğinin böyle bir programı çıkaramadığını söyledi ve konuşmasına iyi temennileriyle noktayı koydu.

Daha sonra Kanal 7 Program Müdürü Nursel Tozkoparan,  programın ilk gününden itibaren emeği geçen herkese teşekkür etti.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Deli Divane 12. Bölüm İzle 17 Ekim 2019
Ekranların ilgiyle izlenen Hint dizisi Deli Divane 17 Ekim Perşembe günü yayınlanan son bölümü 12. bölümüyle izle7.com'da. Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Deli Divane’de bugün; Sadhana’nın Ragini’nin düğün törenine katılmamasına çok sinirlenen dayısı işten çıkması konusunda baskı yapar. Başka bir seçeneği kalmayan Sadhana, dayısının isteğini kabul eder.Ragini’nin düğün törenine gelmeyi çok istese de Sadhana’nın kulağından Kaşalya’nın sözleri hiç çıkmaz. Ne yapıp edip düğün günü ortalarda gözükmemenin çaresini arayan Sadhana, bahçedeki büyük saksıyı bilerek ayağına düşürür. Herkes yardımına koşsa da yetişemezler. Kaşalya, Sadhana’nın yaptığı fedakârlığın farkındadır ve o da bu haline çok üzülür. Dayısı ve yengesi onu doktora yetiştirse de üç gün boyunca ayağa kalkmamasını söyler. Sadhana’nın olmadığı bir düğünü istemeyen Ragini ise babasına düğünü ertelemek istediğini anlatır. Karısının kendisine kurduğu tuzaktan habersiz olan Vino, kumar borcunu ödemesi için zaman kazandırdığı için biraz olsun rahatlar. Sadhana’nın düğünde olmamasına üzülen sadece Ragini değildir. Damadın annesi ile planlar yapan Malti’de köşeye sıkışır.Künye:Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh SinghYönetmen: Sanjay Leela BhansaliSenaryo: Ved Raj, Abhijit SinhaYapım Yılı: 2013Ülke: HindistanTürü: Dram, RomantikOrijinal Adı: Saraswatichandra
Deli Divane 12. Bölüm İzle 17 Ekim 2019
İkimizin Yerine 406. Bölüm İzle 18 Ekim 2019
Sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine 18 Ekim Cuma günü yayınlanan son bölüm 406. bölümüyle izle7.com'da. İkimizin Yerine’de bugün Sural, Vivek ve Sanchi’nin arasını bozmak için gizlice planlar kurar. Ancak Sanchi, Sural’ın yaptıklarının farkında değildir.Sural, Vivek’in Sanchi’den şüphelenmesi için tuzak kurar. Sural, Sanchi’nin parfümünü üstüne sıkar ve Vivek’in bu kokuyu duymasını ister. Vivek’in bu duruma canı sıkılsa da Sanchi’ye belli etmemeye çalışır. Sural’ın yalanları Vivek ve Sanchi’nin arasını bozacak mı? Diğer yandan Suganda’nın sağlık merkezinden kaçması olay yaratır. Suganda, sağlık merkezinin yemeklerini beğenmez. Bunun üzerine Dadisa, onu konakta kalması için davet eder. Suganda, Jagdish ile Anandi’nin geçmişini bildiği için bu konuda imalarda bulunur. Suganda’nın meraklı tavırları Dadisa’nın konağında huzuru kaçıracak mı?Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…Künye :Dizi adı: Balika Vadhu-İkimizin YerineOyuncular: Avinash Mukherjee, Toral Rasputra, Pratyusha Banerjee, Avika Gor, Surekha Sikri, Vibha Anand, Janvi Chheda, Shashank Vyas, Shashank Vyas, Smita Bansal, Vimarsh Roshan, Neha Marda, Saptrishi Ghosh, Mahima MakwanaYönetmen: Sidharth Sengupta, Pradeep YadavSenaristler: Purnendu Shekhar, Gajra Kottary, Rajesh Dubey, Usha Dixit, Raghuvir Shekhawat, Manisha Singh, Kovid Gupta, Raman ManaktalaTürü: Drama, Romantik
İkimizin Yerine 406. Bölüm İzle 18 Ekim 2019