Kanal 7’de 13 Haziran’da 31.Bölümü yayınlanan Zor Sevda dizisinin otuz birinci bölümünü www.izle7.com’da izleyebilirsiniz…

Zor Sevda 31.Bölüm İzle


 

ASAF ZOYA’YA AŞKINI İTİRAF EDEBİLECEK Mİ?
Gündüz kuşağının sevilen dizisi Zor Sevda’da bugün Tenvir, Asaf’ın Zoya’ya duygularını açacağını anlar ve bunun olmaması için türlü türlü işler çevirir. Asaf’ın düğününde dans eden Hümeyra’nın İmran ile arası bozulur. Tenvir ise Zoya’yı öldürmek için kimsenin aklına gelmeyecek bir oyun yapar.

31. Bölüm
Zoya engelinden kurtulmak isteyen Tenvir, son çare olarak onu öldürmek için plan yapar. Ancak son anda ölmekten kurtulan Zoya çok korkar. Zoya’dan gerçekten hoşlandığını bir türlü söyleyemeyen Asaf’ın planları son anda bozulur. Tenvir’in dikkat çekmek için çıkardığı yangından haberi olmayan Asaf, onun yanından ayrılmaz. Zoya bu durumu kıskansa da bir şey diyemez. Hümeyra ise ağabeyinin düğününde dans ettiği için terbiyesizlikle suçlanır. Nişanı bozmakla tehdit eden Hasene’ye en büyük tepki Ayan’dan gelir. Raziye ise bu durumu fırsata çevirmenin derdine düşer. Asaf, Zoya’ya aşkını daha fazla içinde tutamaz ve onu yemeğe davet eder.

****

ZIT KARAKTERLERİN ‘ZOR SEVDA’SI

Hindistan’ın en uzun soluklu dizilerinden ‘Zor Sevda’ 13 Haziran Salı günü otuz birinci bölümüyle ekrana geldi. Dizi hafta içi her gün saat 16:00’da yeni bölümleriyle saat 11:00’de ise tekrar bölümleriyle Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor. Müslüman iki gencin birbirleri ile tanışmalarının ardından başlayan çatışmalı aşklarının konu edildiği ‘Zor Sevda’ Hint dizisi hayranlarını ekran başına kilitliyor.

Kanal 7 yepyeni bir Hint dizisini daha izleyicilerle buluşturdu. Hindistan’ın en sevilen dizilerinden biri olan Qubool Hai, ‘Zor Sevda’ adıyla Kanal 7’de yayınlanmaya başladı. Dizide izleyiciler Müslüman ailenin çocukları olan Zoya ve Asaf’ın zıtlıklarla dolu aşkına tanıklık ediyor. Bir yandan geleneklerine ve inandığı değerlere sıkı sıkıya bağlı Asaf, diğer tarafta modern bir hayatın içinden gelen Zoya… Başrollerini Surbhi Jyoti ve Karan Singh Grover’ın paylaştığı Qubool Hai – Zor Sevda dizisi; iki farklı hayatın birleştirdiği Zoya ve Asaf’ın aşk hikâyesi anlatılıyor.
Zoya, anne ve babasından ayrı Amerika’da büyümüş, kendi adetlerine uzak Batılı bir kızdır. Asaf ise dinine ve geleneklerine bağlı Hintli Müslüman bir ailenin oğludur. Hindistan’a hiç görmediği anne ve babasını bulmak için gelen Zoya, hayatının aşkı ile karşılaşacağından habersizdir. Zoya, Asaf’ın sert ve soğuk tavırlarına kızsa da içten içe hoşlanmaya başlar. Aşka inanmayan Asaf’ın ise kalbini Zoya’nın sevgisi yumuşatacaktır. Zıt karakterlerin ‘Zor Sevda’sı hafta içi her gün 16:00’da Kanal 7’de ekranlarında…

Zor Sevda dizisinin tekrarları da izle7.com’dan yayınlanacak. Zor Sevda dizisini izlemek isteyenler dizinin tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilecek. Qubool Hai dizisi Zor Sevda adıyla Türkçe dublajlı olarak izle7.com’da izlenebilecek. Zor Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanları her gün 17:15’te izle7.com’da yayınlanıyor.

Zor Sevda dizisinin yayınlanmış tüm bölümlerini ve yeni bölüm fragmanlarını izlemek için tıkla…

Künye:
Orijinal Adı: Qubool Hai
Oyuncular: Surbhi Jyoti (Zoya), Karan Singh Grover (Asad Ahmed Khan), Ketki Kadam (Humeira Haider Sheikh), Amrapali Gupta (Tanveer/Billo Rani), Vaquar Shaikh (Rashid Ahmed Khan), Tej Sapru (Gaffur Ahmed Siddiqui), Shalini Kapoor Sagar (Dilshad Rashid Ahmed Khan), Surabhi Vanzara (Shireen Rashid Ahmed Khan)
Yapımcı: Gül Khan
Yönetmenler: Amandeep Singh, Arif Ali, Ajay.S.Mishra
Senaristler: Faizal Akhtar, Jainesh Ejardar, Sweksha Bhagat, Divya Sharma, Aparajita Sharma
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik, Dram

YENİ BÖLÜMLER izle7.com