Dizi 'Zor Sevda'

Zor Sevda 35.Bölümüyle Kanal 7'de

Kanal 7’de 19 Haziran’da 35.Bölümü yayınlanan Zor Sevda dizisinin otuz beşinci bölümünü www.izle7.com’da izleyebilirsiniz…

Zor Sevda 35.Bölüm İzle

ZOYA İLE ASAF EVLENEBİLECEK Mİ?

Gündüz kuşağının sevilen dizisi Zor Sevda’da bugün Tenvir, Zoya’nın kınasına asit karıştırır ve elinin yanmasına neden olur. Zoya ise bu gerçeği Dilşad’a söyleyemez. Ancak Tenvir’in planları bununla da sınırlı değildir.

35.Bölüm

Yaptığı planlarda bir türlü sonuç alamayan Tenvir, Zoya’nın kınasına asit koyar. Tenvir’in yaptıklarının farkında olsa da kimseye bir şey söylemeyen Zoya’nın tek isteği Asaf ile evlenmektir. Zoya ile Tenvir’in düğünü için tüm hazırlıklar tamamlanır. Ancak Raziye ve Tenvir’in birlikte yaptıkları plan Asaf’ın mutluluğuna gölge düşürür. Törenin ortasında bir anda kaybolan Asaf, Zoya’yı telaşlandırır. Tenvir’den gelen telefon ile Zoya yıkılır.

***

ZIT KARAKTERLERİN ‘ZOR SEVDA’SI

Hindistan’ın en uzun soluklu dizilerinden ‘Zor Sevda’  19 Haziran Pazartesi günü otuz beşinci bölümüyle ekrana geldi. Dizi hafta içi her gün saat 16:00’da yeni bölümleriyle saat 11:00’de ise tekrar bölümleriyle Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor. Müslüman iki gencin birbirleri ile tanışmalarının ardından başlayan çatışmalı aşklarının konu edildiği ‘Zor Sevda’ Hint dizisi hayranlarını ekran başına kilitliyor.

Kanal 7 yepyeni bir Hint dizisini daha izleyicilerle buluşturdu. Hindistan’ın en sevilen dizilerinden biri olan Qubool Hai, ‘Zor Sevda’ adıyla Kanal 7’de yayınlanmaya başladı. Dizide izleyiciler Müslüman ailenin çocukları olan Zoya ve Asaf’ın zıtlıklarla dolu aşkına tanıklık ediyor. Bir yandan geleneklerine ve inandığı değerlere sıkı sıkıya bağlı Asaf, diğer tarafta modern bir hayatın içinden gelen Zoya… Başrollerini Surbhi Jyoti ve Karan Singh Grover’ın paylaştığı Qubool Hai – Zor Sevda dizisi; iki farklı hayatın birleştirdiği Zoya ve Asaf’ın aşk hikâyesi anlatılıyor.
Zoya, anne ve babasından ayrı Amerika’da büyümüş, kendi adetlerine uzak Batılı bir kızdır. Asaf ise dinine ve geleneklerine bağlı Hintli Müslüman bir ailenin oğludur. Hindistan’a hiç görmediği anne ve babasını bulmak için gelen Zoya, hayatının aşkı ile karşılaşacağından habersizdir. Zoya, Asaf’ın sert ve soğuk tavırlarına kızsa da içten içe hoşlanmaya başlar. Aşka inanmayan Asaf’ın ise kalbini Zoya’nın sevgisi yumuşatacaktır. Zıt karakterlerin ‘Zor Sevda’sı hafta içi her gün 16:00’da Kanal 7’de ekranlarında…

Zor Sevda dizisinin tekrarları da izle7.com’dan yayınlanacak. Zor Sevda dizisini izlemek isteyenler dizinin tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilecek. Qubool Hai dizisi Zor Sevda adıyla Türkçe dublajlı olarak izle7.com’da izlenebilecek. Zor Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanları her gün 17:15’te izle7.com’da yayınlanıyor.

Zor Sevda dizisinin yayınlanmış tüm bölümlerini ve yeni bölüm fragmanlarını izlemek için tıkla…

Künye:
Orijinal Adı: Qubool Hai
Oyuncular: Surbhi Jyoti (Zoya), Karan Singh Grover (Asad Ahmed Khan), Ketki Kadam (Humeira Haider Sheikh), Amrapali Gupta (Tanveer/Billo Rani), Vaquar Shaikh (Rashid Ahmed Khan), Tej Sapru (Gaffur Ahmed Siddiqui), Shalini Kapoor Sagar (Dilshad Rashid Ahmed Khan), Surabhi Vanzara (Shireen Rashid Ahmed Khan)
Yapımcı: Gül Khan
Yönetmenler: Amandeep Singh, Arif Ali, Ajay.S.Mishra
Senaristler: Faizal Akhtar, Jainesh Ejardar, Sweksha Bhagat, Divya Sharma, Aparajita Sharma
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik, Dram

Eklenme Tarihi: 2017/06/07
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE