Kanal 7’de 3 Haziran’da 25.Bölümü yayınlanan Zor Sevda dizisinin yirmibeşinci bölümünü www.izle7.com’da izleyebilirsiniz…

Zor Sevda 25.Bölüm İzle

ASAF ZOYA’NIN DÖNMESİNE İZİN VERMEZ
Gündüz kuşağının sevilen dizisi Zor Sevda’nın bu bölümünde Zoya, kendisine uçak bileti alan Asaf’a sinirlenir. Onu göndermek istediğini düşünen Zoya, tam yola çıkmış gitmeye hazırlanırken Asaf’ın videoda söylediklerini bulur. New York’a gitmekten vazgeçse de Tenvir, onu vize memurlarına ihbar eder.

25. Bölüm
Asaf’ın vize sorununu çözmek için uğraşmasına umutlanan Zoya, uçak bileti konusunun açılması ile hayal kırıklığı yaşar. Tenvir’in çevirdiği dolaplardan habersiz herkes Zoya’nın gitmesine çok üzülür. Tenvir’in yalanları yüzünden Zoya ve Asaf’ın arası bozulur. Ancak Zoya’nın gitmesine gönlü el vermeyen Asaf ona bir video hazırlar. Bunun üzerine Zoya kararını değiştirir. Ama Tenvir fırsatı kaçırmaz ve Zoya’nın oturma izninin olmadığını ihbar eder. Bunun üzerine eve gelen memurları ikna etmek Asaf’a düşer. Zoya ile nişanlanacaklarını söylemesi ile Tenvir köşeye sıkışır.

Zıt karakterlerin ‘Zor Sevda’sı hafta içi her gün 16:00’da Kanal 7’de ekranlarında…

***

ZIT KARAKTERLERİN ‘ZOR SEVDA’SI

Hindistan’ın en uzun soluklu dizilerinden ‘Zor Sevda’ 3 Haziran Cuma günü yirmi beşinci bölümüyle ekrana geldi. Dizi hafta içi her gün saat 16:00’da yeni bölümleriyle saat 11:00’de ise tekrar bölümleriyle Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor. Müslüman iki gencin birbirleri ile tanışmalarının ardından başlayan çatışmalı aşklarının konu edildiği ‘Zor Sevda’ Hint dizisi hayranlarını ekran başına kilitliyor.

Kanal 7 yepyeni bir Hint dizisini daha izleyicilerle buluşturdu. Hindistan’ın en sevilen dizilerinden biri olan Qubool Hai, ‘Zor Sevda’ adıyla Kanal 7’de yayınlanmaya başladı. Dizide izleyiciler Müslüman ailenin çocukları olan Zoya ve Asaf’ın zıtlıklarla dolu aşkına tanıklık ediyor. Bir yandan geleneklerine ve inandığı değerlere sıkı sıkıya bağlı Asaf, diğer tarafta modern bir hayatın içinden gelen Zoya… Başrollerini Surbhi Jyoti ve Karan Singh Grover’ın paylaştığı Qubool Hai – Zor Sevda dizisi; iki farklı hayatın birleştirdiği Zoya ve Asaf’ın aşk hikâyesi anlatılıyor.
Zoya, anne ve babasından ayrı Amerika’da büyümüş, kendi adetlerine uzak Batılı bir kızdır. Asaf ise dinine ve geleneklerine bağlı Hintli Müslüman bir ailenin oğludur. Hindistan’a hiç görmediği anne ve babasını bulmak için gelen Zoya, hayatının aşkı ile karşılaşacağından habersizdir. Zoya, Asaf’ın sert ve soğuk tavırlarına kızsa da içten içe hoşlanmaya başlar. Aşka inanmayan Asaf’ın ise kalbini Zoya’nın sevgisi yumuşatacaktır. Zıt karakterlerin ‘Zor Sevda’sı hafta içi her gün 16:00’da Kanal 7’de ekranlarında…

Zor Sevda dizisinin tekrarları da izle7.com’dan yayınlanacak. Zor Sevda dizisini izlemek isteyenler dizinin tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilecek. Qubool Hai dizisi Zor Sevda adıyla Türkçe dublajlı olarak izle7.com’da izlenebilecek. Zor Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanları her gün 17:15’te izle7.com’da yayınlanıyor.

Zor Sevda dizisinin yayınlanmış tüm bölümlerini ve yeni bölüm fragmanlarını izlemek için tıkla…

Künye:
Orijinal Adı: Qubool Hai
Oyuncular: Surbhi Jyoti (Zoya), Karan Singh Grover (Asad Ahmed Khan), Ketki Kadam (Humeira Haider Sheikh), Amrapali Gupta (Tanveer/Billo Rani), Vaquar Shaikh (Rashid Ahmed Khan), Tej Sapru (Gaffur Ahmed Siddiqui), Shalini Kapoor Sagar (Dilshad Rashid Ahmed Khan), Surabhi Vanzara (Shireen Rashid Ahmed Khan)
Yapımcı: Gül Khan
Yönetmenler: Amandeep Singh, Arif Ali, Ajay.S.Mishra
Senaristler: Faizal Akhtar, Jainesh Ejardar, Sweksha Bhagat, Divya Sharma, Aparajita Sharma
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik, Dram

YENİ BÖLÜMLER izle7.com