Kanal 7’de 20 Haziran’da 36.Bölümü yayınlanan Zor Sevda dizisinin otuz altıncı bölümünü www.izle7.com’da izleyebilirsiniz…

Zor Sevda 36.Bölüm İzle

ZOYA EVİ TERK EDER

Gündüz kuşağının sevilen dizisi Zor Sevda’da bugün Asaf uyandığında yanında Tenvir’i görür. Ne olduğuna anlam veremeden Zoya onların yanına gelir ve kahrolur. Tenvir ve Raziye’nin oyunu bu kez Zoya ve Asaf’ı ayırmayı başarır.

36.Bölüm

Tenvir ve Raziye bir olup Asaf’ı bayıltır. Tenvir, Asaf ile birlikte bir gece geçirdiğine herkesi inandırır. Asaf o geceyi hatırlayamaz ama Tenvir yalanları ile onu da inandırır. Zoya ise yaşadığı hayal kırıklığı ile kimseye haber vermeden evden ayrılır. Asaf son bir kez onunla görüşmek istese de Zoya, onun yüzünü görmek istemez. Ayan, Hümeyra’ya onu sevmediğini söyler. Kızının üzüldüğünü gören Raziye, Ayan’ın aklına başına getirmek için kararlıdır. Zoya ise yaşadığı büyük yıkımı biraz olsun unutmak için kimsesiz çocukların yetiştirildiği okula gider. O okul ise Sıddıkı’nın para yardımı yaptığı eğitim merkezidir. Raziye’nin çevirdiği oyunların farkında olan büyük anne ise başına geleceklerinden habersizdir.

***

ZIT KARAKTERLERİN ‘ZOR SEVDA’SI

Hindistan’ın en uzun soluklu dizilerinden ‘Zor Sevda’  20 Haziran Salı günü otuz altıncı bölümüyle ekrana geldi. Dizi hafta içi her gün saat 16:00’da yeni bölümleriyle saat 11:00’de ise tekrar bölümleriyle Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor. Müslüman iki gencin birbirleri ile tanışmalarının ardından başlayan çatışmalı aşklarının konu edildiği ‘Zor Sevda’ Hint dizisi hayranlarını ekran başına kilitliyor.

Kanal 7 yepyeni bir Hint dizisini daha izleyicilerle buluşturdu. Hindistan’ın en sevilen dizilerinden biri olan Qubool Hai, ‘Zor Sevda’ adıyla Kanal 7’de yayınlanmaya başladı. Dizide izleyiciler Müslüman ailenin çocukları olan Zoya ve Asaf’ın zıtlıklarla dolu aşkına tanıklık ediyor. Bir yandan geleneklerine ve inandığı değerlere sıkı sıkıya bağlı Asaf, diğer tarafta modern bir hayatın içinden gelen Zoya… Başrollerini Surbhi Jyoti ve Karan Singh Grover’ın paylaştığı Qubool Hai – Zor Sevda dizisi; iki farklı hayatın birleştirdiği Zoya ve Asaf’ın aşk hikâyesi anlatılıyor.
Zoya, anne ve babasından ayrı Amerika’da büyümüş, kendi adetlerine uzak Batılı bir kızdır. Asaf ise dinine ve geleneklerine bağlı Hintli Müslüman bir ailenin oğludur. Hindistan’a hiç görmediği anne ve babasını bulmak için gelen Zoya, hayatının aşkı ile karşılaşacağından habersizdir. Zoya, Asaf’ın sert ve soğuk tavırlarına kızsa da içten içe hoşlanmaya başlar. Aşka inanmayan Asaf’ın ise kalbini Zoya’nın sevgisi yumuşatacaktır. Zıt karakterlerin ‘Zor Sevda’sı hafta içi her gün 16:00’da Kanal 7’de ekranlarında…

Zor Sevda dizisinin tekrarları da izle7.com’dan yayınlanacak. Zor Sevda dizisini izlemek isteyenler dizinin tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilecek. Qubool Hai dizisi Zor Sevda adıyla Türkçe dublajlı olarak izle7.com’da izlenebilecek. Zor Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanları her gün 17:15’te izle7.com’da yayınlanıyor.

Zor Sevda dizisinin yayınlanmış tüm bölümlerini ve yeni bölüm fragmanlarını izlemek için tıkla…

Künye:
Orijinal Adı: Qubool Hai
Oyuncular: Surbhi Jyoti (Zoya), Karan Singh Grover (Asad Ahmed Khan), Ketki Kadam (Humeira Haider Sheikh), Amrapali Gupta (Tanveer/Billo Rani), Vaquar Shaikh (Rashid Ahmed Khan), Tej Sapru (Gaffur Ahmed Siddiqui), Shalini Kapoor Sagar (Dilshad Rashid Ahmed Khan), Surabhi Vanzara (Shireen Rashid Ahmed Khan)
Yapımcı: Gül Khan
Yönetmenler: Amandeep Singh, Arif Ali, Ajay.S.Mishra
Senaristler: Faizal Akhtar, Jainesh Ejardar, Sweksha Bhagat, Divya Sharma, Aparajita Sharma
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik, Dram

YENİ BÖLÜMLER izle7.com