Başkent Kulisi

Her Pazar 10:40

20 Ocak 2019, Pazar

EĞİTİM SİSTEMİNDE DÜZENLENECEK YENİLİKLER BAŞKENT KULİSİ’NDE ELE ALINIYOR

Siyaset dünyasının önemli gelişmeleri ve Ankara kulislerinde yaşananlar önemli isimlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor. Mehmet Acet’in bu haftaki konuğu Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk olacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi bu hafta Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u ağırlayacak. Selçuk, ideal bir öğrencilik hayatının olmazsa olmazlarını ve eğitimde 2023 hedeflerini Başkent Kulisi’nde ele alacak.

Programda ayrıca ‘İdeal bir öğrencilik hayatı nasıl olmalı? Öğrenciler sömestr tatilini nasıl değerlendirmeli? Liseye giriş sisteminde değişiklik yapılacak mı? 2023 yılında eğitim için öngörülen çalışmalar neler? Eğitimde başarı çıtasının ölçüsü ne olmalı?’ gibi merak edilen sorular cevaplanacak

Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 10.15’te Kanal 7 ekranlarında…

***

SİYASETİN NABZI BAŞKENT KULİSİ’NDE ATIYOR

Başkent Kulisi gündemin önemli olaylarını siyasi isimlerle birlikte ele almaya devam ediyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Türkiye’den ve dünyadan olaylar, liderlerin siyaset yarışları, parti başkanlarının arasındaki çekişmeler ve topluma etki eden gelişmeler kimi zaman milletvekilleri ve bakanlarla kimi zaman ise akademisyenlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor.

‘Siyasetin başkentinde neler yaşanıyor? Türkiye ve diğer ülkeler arasındaki ilişkiler nasıl ilerliyor? Ülkede meydana gelen olayların perde arkasında neler var? Meclis gündeminde hangi konular öne çıkıyor?’ Mehmet Acet soracak birbirinden değerli siyasetçiler Kanal 7 ekranında cevaplayacak.
Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar Kanal 7 ekranlarında.

Başkent Kulisi programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

E-Posta: baskentkulisi@kanal7.com

Sunucu : Mehmet Acet

Yapımcı : Tuğba Arslan

Yönetmen : Ayhan Babayiğit

Twitter : twitter.com/acetmehmettw

E-posta : baskentkulisi@kanal7.com

Yapım – Yönetim Yard. : Kübra Başer

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE