Başkent Kulisi - AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan- 3 Mart Pazar

10 Mart 2019, Pazar

VEYSEL TİRYAKİ SEÇİM ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRİYOR

Siyaset dünyasının önemli gelişmeleri ve Ankara kulislerinde yaşananlar önemli isimlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor. Mehmet Acet’in bu haftaki konuğu AK Parti Ankara Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki olacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi bu hafta AK Parti Ankara Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki’yi ağırlayacak. Tiryaki, seçime az bir zaman ülkedeki seçim atmosferini Başkent Kulisi’nde ele alacak.

Programda ayrıca ‘Yenimahalle için neler düşünüyor? Ne tür projeler üretiyor? Yenimahalle’de yerel seçim kampanyası nasıl bir iklimde geçecek? Seçmen oyunu neye göre verecek? Seçim sonuçlarını hangi faktörler belirleyecek?’’ gibi merak edilen sorular cevaplanacak.

Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 10.30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

SİYASETİN NABZI BAŞKENT KULİSİ’NDE ATIYOR

Başkent Kulisi gündemin önemli olaylarını siyasi isimlerle birlikte ele almaya devam ediyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Türkiye’den ve dünyadan olaylar, liderlerin siyaset yarışları, parti başkanlarının arasındaki çekişmeler ve topluma etki eden gelişmeler kimi zaman milletvekilleri ve bakanlarla kimi zaman ise akademisyenlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor.

‘Siyasetin başkentinde neler yaşanıyor? Türkiye ve diğer ülkeler arasındaki ilişkiler nasıl ilerliyor? Ülkede meydana gelen olayların perde arkasında neler var? Meclis gündeminde hangi konular öne çıkıyor?’ Mehmet Acet soracak birbirinden değerli siyasetçiler Kanal 7 ekranında cevaplayacak.
Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar Kanal 7 ekranlarında.

Başkent Kulisi programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

E-Posta: baskentkulisi@kanal7.com

Sunucu : Mehmet Acet

Yapımcı : Tuğba Arslan

Yönetmen : Ayhan Babayiğit

Twitter : twitter.com/acetmehmettw

E-posta : baskentkulisi@kanal7.com

Yapım – Yönetim Yard. : Kübra Başer

VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
YENİ BÖLÜMLER izle7.com