İki Keklik Bir Kayada Ötüyor - Kanal 7 TV Filmi

Balıkesir yöresine ait İki Keklik Bir Kayada Ötüyor türküsünün sözlerinden etkilenerek çekilmiş ‘İki Keklik Bir Kayada Ötüyor’ Kanal 7 TV Filmini izle 7’de HD kalitede seyredebilirsiniz.

 

Balıkesir yöresine ait “İki Keklik Bir Kayada Ötüyor” adlı türküde birbirlerini çok seven iki gencin aralarına giren köy ağasına karşı verdikleri mücadele anlatılıyor.

 

Yazması oyalı, kundurası boyalı bir güzele sevdalanan yiğit delikanlı Mahir, güzel sevgilisi Hediye ile evlenecekleri günün hayalini kurmaktadır. İki sevdalı genç başlarına gelecek musibetten ise habersizdir.

 

Köy ağası Cemal’in oğlu İsmet de Mahir gibi Hediye’ye sevdalıdır ve babasından aldığı cesaretle Hediye ile evlenebilmek için genç çifte zulmetmektedir. İstediğini elde edemeyen İsmet’in öfkesi gün geçtikçe iyice artar ve bir gün İsmet Mahir’i sırtından vurur.

 

Hasta yatağında iyileşmeye çalışan Mahir’i, zorlamalara daha fazla dayanamayarak bey evinin yolunu tutan Hediye’nin tavrı daha fazla yaralar. Mahir artık tek bir şeyi düşünmektedir. Ağa oğlundan intikam almak ve sevdiğine kavuşmak.

 

Yönetmen: Zeynep Tor, Senaryo: Hayriye Ersöz, Müzik: Özkan Turgay, Oyuncular: Serkan Kuru, Gökcan Gökmen, Mehmet Tepe, Deniz Baytaş, Erol Alp Soykan, Murat Aydın, Ayşenur Sevim, Yapım: Tor Yapım / 2006

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Güz Masalı 66. Bölüm İzle 21 Ekim 2020
Orijinal adı “Dil se di dua Saubhagyavati Bhava” olan dizi ‘Güz Masalı’ her gün saat 22:30'da yeni bölümleriyle Kanal 7’de… Kanal 7'nin sevilen günlük Hint dizisi Güz Masalı 21 Ekim Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 66. bölümüyle izle7.com'da.Zengin, acımasız Viraj ve evlendikten sonra yaşadığı hayal kırıklığı ile baş etmeye çalışan Janvi’nin zorluklar içindeki hikâyesinin anlatıldığı ‘Güz Masalı’ izleyicilere duygu fırtınası yaşatacak. Büyük bir aşkla başlayan Viraj ve Janvi’nin ilişkisi evlendikleri ilk günden itibaren değişmeye başlar. Viraj, evlenmeden önce Janvi’ye masal gibi bir hayat yaşatacağına dair sözler verir. Janvi’nin borçlar içinde yüzen yoksul ailesi, kızlarına Viraj gibi zengin bir iş adamının talip olmasına ilk önce çok şaşırsa da ilerleyen zamanlarda çok sevinir. Ancak hiç birinin Janvi’nin evlendikten sonra yaşadığı acılardan haberi yoktur. Viraj, evlendikleri ilk günden itibaren Janvi’yi garip davranışları ile huzursuz eder. Gün geçtikçe Viraj’ın gerçek yüzünü öğrenir. Viraj Janvi’ye hayatı dar etmeye başlar. Janvi’ye olan kıskançlığı Viraj’ı korkunç bir insana büründürür. Janvi’yi eve kapatır ve onun haberi olmadan hiçbir şey yapmasına izin vermez. Janvi’yi eve hapsetmekle kalmayan Viraj, eve kamera taktırır ve adım adım onu izler.Janvi, yaşadığı işkenceyi annesine anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. Büyük umutlarla başlayan evlilik hayatı Janvi için işkence dolu günlere dönüşür. Janvi, Viraj’ın elinden kurtulabilmek için hem duygularını hem de gerçek kimliğini kaybetmek zorunda kalır. İlerleyen zamanlarda Janvi’nin hayatına giren Raghav, ona yaşadığı acı günleri unutturmayı başarabilecek mi?Hayal kırıklığı ve acının hikâyesi ‘Güz Masalı’ her gün 22:30’da Kanal 7 ekranlarında…Künye:Orijinal adı: Dil se di dua Saubhagyavati BhavaYönetmen: Santosh Kohle, Prasad Govandi, İsmail Umarr KhanYapımcı: Vishal Vivek, Taruni MathurSenaryo: Anshuman Sinha, Bijesh Jayarajan, Anil NagpalOyuncular: Harshad Chopda, Sriti Jha, Karanvir Bohra, Mala Salariya, Vinay Rohrra, Akanksha Juneja, Jaya Ojha, Sudha Chandran,
Güz Masalı 66. Bölüm İzle 21 Ekim 2020