Okumak Uğruna - Kanal 7 TV Filmi

Okumak Uğruna Kanal 7 TV filminde Recep’in dram dolu hayat hikayesi anlatılıyor… ‘Okumak Uğruna’ Kanal 7 TV Filmini izle 7’de HD kalitede seyredebilirsiniz.

 

Recep, binlerce genç gibi ailesinden koparak, eğitiminin tamamlamak için İstanbul’a gelmiştir. İmkansızlıklar içindeki ailesi Recep’e yeterli desteği verememenin üzüntüsünü yaşarken, genç adam da bir iş bulup masraflarını karşılamaya çalışır. İş için çaldığı bütün kapılar yüzüne kapanan Recep, hayatının seçimini yapmak zorundadır. Onun bu zor durumundan faydalanmak isteyenler, menfaatleri için Recep’i kullanmak isterler. Ya okul harcını ödeyemeyecektir ya da ahlaksız teklifi kabul edecektir. Yol ayrımındaki gencin zor gecesi ve hayatındaki büyük değişimin hikayesi; “Okumak Uğruna”

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye: Orijinal Adı: UttaranYapım Yılı:2008-2015                                                    Yönetmen: Nandita MehraSenaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)