Saf Asaf - TV Filmi İzle

Büyük şehir yaşamındaki yozlaşmaya yakından bir bakış atan “Saf Asaf” modern bir taşlama niteliğinde. Kemal Sunal filmlerine bir selam da çakan Saf Asaf’taki karakter çocuksu ve saf kişiliğiyle Kemal Sunal’ın günümüzdeki devamı niteliğinde… Kanal 7 TV filmlerinden Saf Asaf filmini HD kalitesiyle izle7.com’da seyredebilirsiniz.

 

Asaf Anadolu’dan İstanbul’a eşinin tedavisi için gelen saf kalpli, iyi niyetli bir Anadolu insanıdır. İşsiz ve birazda saf olan Asaf eşini gelir gelmez bir hastaneye yatırır. Bir yandan eşinin tedavisiyle ilgilenir bir yandan da eşinin ameliyatı için gereken parayı kazanmanın yollarını aramaya başlar. Fakat büyük şehir onun hayallerinde yaşattığından biraz farklıdır. Soğuktur, mesafelidir. Üç kağıtçı Emin Asaf’ın bu saf ve çocuksu halini görür görmez kafasına takar ve onu türlü numaralarla kandırarak, üstünden menfaat sağlamaya kalkışır. Asaf’ın elinde avucunda ne varsa alma planları yapmaya başlar. Aynı mahallede yaşayan Reis adlı bir mahalle sakini, üç kağıtçı Emin’in Asaf’la ilgili planlarını fark eder ve harekete geçer.  Asaf’ın saf halleri kimlerin ekmeğine yağ sürüyor? Reis Asaf’a oynanan oyunu ortaya çıkartabilecek mi? Asaf eşi için biriktirdiği paralara kavuşabilecek mi? Bütün soruların cevabı Saf Asaf’ta.

 

Yönetmen: Oğuz Yalçın
Oynayanlar: Umut Oğuz, Mehmet Özden, Tümay Torun, İsmet Erten, Şebnem Kasapoğlu
Yapım: Kanal 7/2005

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye: Orijinal Adı: UttaranYapım Yılı:2008-2015                                                    Yönetmen: Nandita MehraSenaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)