Saf Asaf - TV Filmi İzle

Büyük şehir yaşamındaki yozlaşmaya yakından bir bakış atan “Saf Asaf” modern bir taşlama niteliğinde. Kemal Sunal filmlerine bir selam da çakan Saf Asaf’taki karakter çocuksu ve saf kişiliğiyle Kemal Sunal’ın günümüzdeki devamı niteliğinde… Kanal 7 TV filmlerinden Saf Asaf filmini HD kalitesiyle izle7.com’da seyredebilirsiniz.

 

Asaf Anadolu’dan İstanbul’a eşinin tedavisi için gelen saf kalpli, iyi niyetli bir Anadolu insanıdır. İşsiz ve birazda saf olan Asaf eşini gelir gelmez bir hastaneye yatırır. Bir yandan eşinin tedavisiyle ilgilenir bir yandan da eşinin ameliyatı için gereken parayı kazanmanın yollarını aramaya başlar. Fakat büyük şehir onun hayallerinde yaşattığından biraz farklıdır. Soğuktur, mesafelidir. Üç kağıtçı Emin Asaf’ın bu saf ve çocuksu halini görür görmez kafasına takar ve onu türlü numaralarla kandırarak, üstünden menfaat sağlamaya kalkışır. Asaf’ın elinde avucunda ne varsa alma planları yapmaya başlar. Aynı mahallede yaşayan Reis adlı bir mahalle sakini, üç kağıtçı Emin’in Asaf’la ilgili planlarını fark eder ve harekete geçer.  Asaf’ın saf halleri kimlerin ekmeğine yağ sürüyor? Reis Asaf’a oynanan oyunu ortaya çıkartabilecek mi? Asaf eşi için biriktirdiği paralara kavuşabilecek mi? Bütün soruların cevabı Saf Asaf’ta.

 

Yönetmen: Oğuz Yalçın
Oynayanlar: Umut Oğuz, Mehmet Özden, Tümay Torun, İsmet Erten, Şebnem Kasapoğlu
Yapım: Kanal 7/2005

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Necmettin Nursaçan'la İftar Saati - 11 Mayıs 2021
On bir ayın sultanı Ramazan geliyor, coşkusu Kanal 7’de ekranlara taşınıyor. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetleri, Kanal 7’nin başarılı ismi Muhsin Bay’ın sunumuyla İftar Saati, Ramazan ayı boyunca her gün evlere konuk olacak.Ruhların şifa bulduğu, kalplerin ibadete doyduğu Ramazan ayı her yıl olduğu gibi Kanal 7 ekranlarında büyük bir heyecanla karşılanıyor. Ekranların başarılı ismi Muhsin Bay’ın sunumu, sohbetleriyle gönüllere taht kuran emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın anlatımlarıyla İftar Saati, izleyicisinin iftar heyecanına ortak olmaya geliyor. İslamiyet’i doyasıya yaşamak isteyenlerin adresi İftar Saati, virüs sebebiyle kapalı kalınan şu günlerde oldukça özlenen birlik ve beraberliğin önemini, Allah’ın emirlerini, Müslümanların öncüsü Hz. Muhammed’in öğütlerini canlı yayında izleyiciye aktaracak. Tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD salgını sürecinde sevdiklerinden uzak kalarak ibadetlerini gerçekleştirmeye çalışanlara destek olmayı hedefleyen İftar Saati, kalpleri tek noktada buluşturacak.Ramazan’a özel sohbetler, İslam tarihinden kesitler, dini yaşatan bilgiler ve bu mübarek ayın faziletleri İftar Saati’nde izleyiciye aktarılacak.Gönüllerin sohbete, ruhların ibadete doyacağı Ramazan ayının tüm maneviyatı İftar Saati’yle Kanal 7 ekranlarında… 
Necmettin Nursaçan'la İftar Saati - 11 Mayıs 2021