Saf Asaf - TV Filmi İzle

Büyük şehir yaşamındaki yozlaşmaya yakından bir bakış atan “Saf Asaf” modern bir taşlama niteliğinde. Kemal Sunal filmlerine bir selam da çakan Saf Asaf’taki karakter çocuksu ve saf kişiliğiyle Kemal Sunal’ın günümüzdeki devamı niteliğinde… Kanal 7 TV filmlerinden Saf Asaf filmini HD kalitesiyle izle7.com’da seyredebilirsiniz.

 

Asaf Anadolu’dan İstanbul’a eşinin tedavisi için gelen saf kalpli, iyi niyetli bir Anadolu insanıdır. İşsiz ve birazda saf olan Asaf eşini gelir gelmez bir hastaneye yatırır. Bir yandan eşinin tedavisiyle ilgilenir bir yandan da eşinin ameliyatı için gereken parayı kazanmanın yollarını aramaya başlar. Fakat büyük şehir onun hayallerinde yaşattığından biraz farklıdır. Soğuktur, mesafelidir. Üç kağıtçı Emin Asaf’ın bu saf ve çocuksu halini görür görmez kafasına takar ve onu türlü numaralarla kandırarak, üstünden menfaat sağlamaya kalkışır. Asaf’ın elinde avucunda ne varsa alma planları yapmaya başlar. Aynı mahallede yaşayan Reis adlı bir mahalle sakini, üç kağıtçı Emin’in Asaf’la ilgili planlarını fark eder ve harekete geçer.  Asaf’ın saf halleri kimlerin ekmeğine yağ sürüyor? Reis Asaf’a oynanan oyunu ortaya çıkartabilecek mi? Asaf eşi için biriktirdiği paralara kavuşabilecek mi? Bütün soruların cevabı Saf Asaf’ta.

 

Yönetmen: Oğuz Yalçın
Oynayanlar: Umut Oğuz, Mehmet Özden, Tümay Torun, İsmet Erten, Şebnem Kasapoğlu
Yapım: Kanal 7/2005

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Bir Garip Aşk 26 Ekim Pazartesi 21:15'te Kanal 7'de
Kanal 7 ekranlarının efsane dizisi Bir Garip Aşk yeniden izleyicisiyle buluşmaya geliyor. Birbirleriyle olamayan fakat ayrı da kalamayan iki aşığın hikayesi ‘Bir Garip Aşk’ 26 Ekim Pazartesi gününden itibaren yeniden Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor. Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Kushi  bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür. ‘Bir Garip Aşk’ 26 Ekim Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 21.15’te Kanal 7 ekranlarında olacak.Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit MohanOyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay DograYapımcı:4 Lions FilmsDiğer Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Bir Garip Aşk 26 Ekim Pazartesi 21:15'te Kanal 7'de