Şahin Bey - Kanal 7 TV Filmi

Şahin Bey Kanal 7 TV filminde Birinci Dünya Savaşında önemli görevlerde bulunmuş bir Osmanlı askerinin hikayesi anlatılıyor… ‘Şahin Bey’ Kanal 7 TV Filmini izle 7’de HD kalitede seyredebilirsiniz.

 

Şahin Bey, Birinci Dünya Savaşında önemli görevlerde bulunmuş bir Osmanlı askeridir. Niyeti, savaşın bitiminin ardından memleketi Antep’e dönmek ve orada alacağı bir görevle hayatını sürdürmektir. İstanbul’a gelen Şahin, Nizip askerlik şubesine atanır ve Antep’e gelir. Karısı ve çocuğuyla nihayet kavuşan Şahin, Fransızlar’ın şehirde yaptıklarına sonunda dayanamaz ve etrafına topladığı bir avuç kahramanla Kilis-Antep yolunu tutar. Tam 11 ay boyunca Fransızların Antep’e ek birlik ve erzak göndermesini önleyen Şahin, bütün yokluklara rağmen olağanüstü bir mücadele verir. Ta ki, o sabah Elmalı köprüsünde tek başına kalana kadar ve vuruşup ölümsüzleşene kadar. Bir avuç milis kuvvetiyle Kilis yolunu tutan ve Fransızlara yardım gelmesini engelleyen Şahin’in cesareti, gururu ve askeri bilgisi düşmana bile parmak ısırtır. “Fransızlar cesedimi çiğnemeden Antep’e giremez” diyen kahramanın şahadeti de kendisine yakışır şekilde olur.

 

Yönetmen: Cem Akyoldaş

Müzik: Ali Otyam

Görüntü Yönetmeni: Hüseyin Tunç

Oyuncular: Ümit Acar, Feride Çetin, Seval Ersu, Ercan Özdal, Oktay Gürsoy, Emin Gümüşkaya, Levent Çakır

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye: Orijinal Adı: UttaranYapım Yılı:2008-2015                                                    Yönetmen: Nandita MehraSenaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)