Şahin Bey - Kanal 7 TV Filmi

Şahin Bey Kanal 7 TV filminde Birinci Dünya Savaşında önemli görevlerde bulunmuş bir Osmanlı askerinin hikayesi anlatılıyor… ‘Şahin Bey’ Kanal 7 TV Filmini izle 7’de HD kalitede seyredebilirsiniz.

 

Şahin Bey, Birinci Dünya Savaşında önemli görevlerde bulunmuş bir Osmanlı askeridir. Niyeti, savaşın bitiminin ardından memleketi Antep’e dönmek ve orada alacağı bir görevle hayatını sürdürmektir. İstanbul’a gelen Şahin, Nizip askerlik şubesine atanır ve Antep’e gelir. Karısı ve çocuğuyla nihayet kavuşan Şahin, Fransızlar’ın şehirde yaptıklarına sonunda dayanamaz ve etrafına topladığı bir avuç kahramanla Kilis-Antep yolunu tutar. Tam 11 ay boyunca Fransızların Antep’e ek birlik ve erzak göndermesini önleyen Şahin, bütün yokluklara rağmen olağanüstü bir mücadele verir. Ta ki, o sabah Elmalı köprüsünde tek başına kalana kadar ve vuruşup ölümsüzleşene kadar. Bir avuç milis kuvvetiyle Kilis yolunu tutan ve Fransızlara yardım gelmesini engelleyen Şahin’in cesareti, gururu ve askeri bilgisi düşmana bile parmak ısırtır. “Fransızlar cesedimi çiğnemeden Antep’e giremez” diyen kahramanın şahadeti de kendisine yakışır şekilde olur.

 

Yönetmen: Cem Akyoldaş

Müzik: Ali Otyam

Görüntü Yönetmeni: Hüseyin Tunç

Oyuncular: Ümit Acar, Feride Çetin, Seval Ersu, Ercan Özdal, Oktay Gürsoy, Emin Gümüşkaya, Levent Çakır

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Baş Tacım 34. Bölüm İzle 26 Temmuz 2021
Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Baş Tacım - Pavitra Rishta 26 Temmuz Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 34. bölümüyle izle7.com'da. Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile her akşam 19:00’da Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.Hint ekranlarında fırtınalar estiren Pavitra Rishta, Baş Tacım adıyla ekrandaki yerini alıyor. Baş rollerini Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput’un üstlendiği Baş Tacım, heyecan dolu bölümleriyle Kanal 7’de oluyor.Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Fakat Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat gibi çarpar. Kendisine yalan söylendiğini düşünen Archana evliliğinden yine de vazgeçmez. Öte yandan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Onun hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi gerektiğini söyler. İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder. Yıllar sonra geri dönen Archana, Manav ile yeniden kavuşacak mı? Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki kadın arasında kalan Manav ne karar verecek? Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekrandaki yerini alıyor.Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7’de…Yönetmen: Ravindra GautaYapımcı: Ekta KapoorSenaryo: R M Joshi Anil, Nagpal Gitangshu Dey, Vikas Tiwari, Nidhi Singh, Neha Shrivastava, Ved Raj, Shweta BhardwajOyuncular: Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi,Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga
Baş Tacım 34. Bölüm İzle 26 Temmuz 2021