Son Türbedar - Kanal 7 TV Filmi

Fatih’in kahraman askerlerinden şehit bir alimin türbedarlığını yapan Bahtiyar’ın öyküsü Son Türbedar Kanal 7 TV filmini HD kalitede izle 7.com’da seyredebilirsiniz.

 

Bahtiyar sevilen, sayılan, kendisinden çok önem verdiği türbeyi ne pahasına olursa olsun koruyan örnek bir insandır.  Ondan çok etkilenen küçük Cemil türbedarla güzel bir dostluk geliştirir. Babası okumak yerine çalışmasını isterken o Bahtiyar’ın anlattığı kahramanlık hikayelerinden etkilenmektedir. Balıkçı babası parasızlık yüzünden zor günler geçirirken bacanağının zorlamasıyla olmayacak bir işe girişir. Bektaş Subaşı’nın maddi-manevi değeri çok yüksek türbe örtüsünü çalması karşılığında çok para kazanmayı ummaktadır.

 

Yönetmen: Yücel Çakmaklı

Oyuncular: Çetin Tekindor, Yusuf Koç, Esat Bilici, Muzaffer Çetinyılmaz, Nurettin Özel

Yapım: 1996-Türkiye

Tür: Dini-drama

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Bir Garip Aşk 3. Bölüm İzle 29 Ekim 2020
Sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 3. bölümüyle izle7.com'da. Bir Garip Aşk’ta Khushi yaptığı bir hata yüzünden halasını kızdırır. Ancak Khushi’nin asıl sorunu Arnav’a olan borcunu ödemektir. Shyam sayesinde bir işe girmeye çalışan Khushi burada büyük bir sürprizle karşılaşacaktır. Kanal 7'nin efsane Hint dizisi Bir Garip Aşk 29 Ekim Perşembe günü yayınlanan son bölümü 3. bölümüyle izle7.com'da.3. BölümHalasının kendisine verdiği adresi karıştıran Khushi, Arnav’ın evine gidince olaylar karışır. Khushi’nin kendisini evin hizmetçisi sanması sonucu ona kızan Manaroma’nın kötü bir planı vardır. Diğer yandan Arnav’a ödemesi gereken 5 bin rupi Khushi’nin rüyalarına girmeye başlamıştır. Shyam’ın sayesinde avukatlık bürosuna iş görüşmesine giden Khushi, Arnav’ın sevgilisi Lavanya’nın asistanı olmaya çalışmaktadır. Magazin programlarında Arnav’ın gizemli sevgilisinin konuşulduğunu gören büyükanne ise onun kim olduğunu araştırmaya başlar. Khushi işe kabul edilecek mi? Arnav ve Khsuhi arasında neler yaşanacak?Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com'da.Künye; Yönetmen: Arshad Khan, Lalit MohanOyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay DograYapımcı: 4 Lions FilmsOrijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?Ülke: HindistanYapım Yılı: 2011
Bir Garip Aşk 3. Bölüm İzle 29 Ekim 2020