Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık | 16 Eylül 2023

23 Eylül 2023, Cumartesi

TRABZON UZUNGÖL’DEN ŞİFA DOLU KARIŞIMLAR

Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sağlık dolu bir programla evlere konuk oluyor. Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak’ın sunduğu ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ bu hafta Karadeniz’in incisi Trabzon Uzungöl’den izleyici karşısına çıkacak.

Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, alternatif tıbbı modern tıpla harmanlıyor. Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık ekibi bu hafta Türkiye’nin önemli turizm bölgelerinden Trabzon Uzungöl’den evlere konuk olacak. Dr. Feridun Kunak Uzungöl’de ilk olarak yöresel lezzetlerle bezeli bir kahvaltı masasına oturdu. Muhlama yapmanın inceliklerini yerinde öğrenen Kunak, eşsiz manzara eşliğinde kahvaltının tadını çıkardı. Dr. Feridun Kunak daha sonra diz ağrısı problemi yaşayan bir amcayla buluştu. Amcanın diz ağrısına herkesin evde kolaylıkla uygulayabileceği çözümler üreten Kunak, diz kapağı kilitlenmesini önleyecek egzersizleri izleyicileri için gösterdi.

Dr. Feridun Kunak son olarak Uzungöl’de topladığı bitkilerle fazla kilolarından rahatsız olanlar için çok özel bir karışım yaptı. Özellikle bel ve göbek bölgesindeki yağlardan arınmak isteyenlerin tercih edeceği karışımı hazırlayan Kunak, karışımın nasıl uygulanacağını da izleyicileri için anlattı.

Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ her Cumartesi 13.10 ’da Kanal 7’de…
****

DR. FERİDUN KUNAK’LA EVLİNİZE SAĞLIK SAĞLIKLI YAŞAMIN KAPILARINI ARALIYOR

Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sağlık dolu bir programla evlere konuk oluyor. Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak, ‘Dr. Feridun Kunak’la Evinize Sağlık’ programında kaliteli bir yaşamın ipuçlarını veriyor.

Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, ekrandaki yerini almaya devam ediyor. Romatizmadan psikolojik sorunlara, kanserden cilt hastalıklarına kadar birçok probleme alternatif tedavi yöntemleriyle çözüm bulan Kunak, evleri ziyaret ederek hastalıklara şifa oluyor.

Feridun Kunak ev ev dolaşarak izleyicilerinin hastalıkların kaynaklarını araştırıp, modern tıbbı alternatif tedavi yöntemleriyle harmanlıyor. Her evde bulunabilecek malzemelerle şifa dolu kürler hazırlayan Kunak, yaşam kalitesini arttıracak pratik bilgileri paylaşıyor.

Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evinize Sağlık’  her Cumartesi 13:10’da Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com