28 Ekim 2020, Çarşamba

HZ. MUHAMMED’İN DOĞUM YILDÖNÜMÜ MEVLİD KANDİLİ ÖZEL İLE KANAL 7’DE İHYA EDİLİYOR

Alemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed’in doğum yıldönümü olan Mevlid Kandili, bu yıl tüm dünyayı sarsan Covid-19 sebebiyle tekrar bölümle ekrandaki yerini alacak. Fatih Camii’nden gerçekleşmiş olan programda emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın duahanlığında Türkiye’nin ünlü mevlidhan, hafız ve kârileri ile izleyenlerin gönüllerine dokunacak.

Müslümanların öncüsü, alemlerin nuru Hz. Muhammed’in doğum yıldönümü Mevlid Kandili Özel programı ile Kanal 7’de ihya ediliyor. Çizdiği yolda insanlara Müslümanlığı gösteren Hz. Muhammed’in doğduğu bu kutlu gecede Kur’an-ı Kerim’den sureler okunacak, dualar edilecek, ilahiler söylenecek. Fatih Camii’nin manevi atmosferinde Türkiye’nin dört bir yanından gelen mevlidhanlar, hafızlar, kâriler bir araya gelerek bu gecenin manevi hazzını izleyicilere ulaştıracak. Açılış konuşmasını ve duahanlığını Necmettin Nursaçan’ın yapacağı programda Ekrem Nalbant, Bünyamin Topçuoğlu, Mehmet Göregen okuyacakları Kur’an-ı Kerim izleyenlerin gönüllerinin pasını silecek. Fatih Camii müezzini Ali Rıza Şahin ise ilahi grubuyla birlikte seslendirecekleri ilahilerle gecenin ruhunu ekranlara taşıyacak.

Hz. Muhammed’in doğum gecesi olan bu gecede, Kur’an-ı Kerim’den okunacak sureler, en güzel ilahiler ve mevlidler konuklara ve izleyenlere huzur dolu bir gece yaşatılacak.

Fatih Camii’nden gerçekleşen Mevlid Kandili Özel programı 28 Ekim Çarşamba akşamı 21.15’te Kanal 7’de…

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Masum 257. Bölüm İzle 4 Aralık 2020
Masum’da bugün Ahem Gopi’nin karısı olmadığını söyleyince Gopi yıkılır. Tam pes etmek üzereyken Rashi ve Hetal’in desteğini alan Gopi mücadele etmeye karar verir. Onların konuşmalarını dinleyen Rada ne yapacak? Kanal 7'nin sevilen dizisi Masum - Saathiya 4 Aralık Cuma günü yayınlanan son bölüm 257. bölümüyle izle7.com'da.257. BölümRashi Gopi sayesinde yanmaktan kurtulur. Rada ile anlaşma yapan Urmila buna rağmen Gopi’yi kötüler. Ahem ise Gopi’nin kendisi için hiçbir şey ifade etmediğini söyler. Onunla mücadele etmeye gücü olmayan Gopi, evden gitmeye karar verir. Fakat Rashi onun yanında durup mücadele etmesi gerektiğini söyler. Hetal ve büyükanne de ona destek verince Gopi çok mutlu olur. Onların konuşmalarını gizlice dinler. Onların güçlenmesini istemeyen Rada ne yapacak?Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash DerinYönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan KumarOyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel
Masum 257. Bölüm İzle 4 Aralık 2020