Dizi ' Benimsin' (Beintehaa)

Benimsin (Beintehaa) 12. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 15 Mayıs 2016

Benimsin (Beintehaa) 12. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Cumartesi ve Pazar günleri Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Benimsin (Beintehaa) dizisinin 12. bölüm fragmanında yeni sürprizler ekranlara geldi. 15 Mayıs Pazar günü Benimsin (Beintehaa) 12. bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Benimsin (Beintehaa) dizisinin 12. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Benimsin (Beintehaa) 12. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Benimsin (Beintehaa) yeni bölümleri ile Cumartesi ve Pazar günleri ekranlarınıza geliyor. 14 Mayıs Cumartesi günü 11. bölümü yayınlanan dizinin 12. yeni bölümü 15 Mayıs Pazar günü ekranlara geldi. Yazımızda Benimsin (Beintehaa) dizisinin 15. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

12. Bölüm Fragman

12. Bölüm

12. Bölüm Özeti
Shazia, Surraiya’ya Aaliya’nın düğünde kendisine hediye edilen altınları sattığını söyler. Hemen harekete geçen Surraiya ise Aaliya’yı küçük duruma düşürmek için Usman’ı eve çağırır ve ona Aaliya’nın yaptıklarını anlatır. Fahad son anda gerçekleri Zain’e söyleyince o, Aaliya’yı annesine karşı savunur. Ayat, kendisini ajansı sahibi olarak tanıtan ve ona iş teklif eden fotoğrafçının teklifi üzerine Mumbai’ye gider. Diğer yandan tefeciler Fahad’dın ödemeyi geciktirdiğini bahane ederek onun toplam borcunu 2 katına çıkarınca Fahad babasının otellerinden birini ipotek ettirir. Durumdan haberdar olan Aaliya, onu kurtarmak için Zain ile tehlikeli bir maceraya atılır.

Sevginin nefrete karşı galibiyetini, birbirine tamamen zıt karakterlere sahip olan Zain ve Aaliya’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Benimsin, hafta sonları saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye:
Yönetmen: Maan Sinh Minku, Ankur Bhatiya
Oyuncular: Harshad Arora, Preetika Rao,
Yapım Yılı: 2013
Dil: Hint
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik
Senaryo: Sonali Jaffer
Orijinal Adı: Beintehaa

Eklenme Tarihi: 2016/05/14
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE