Cuma Sohbetleri

Cuma - 09:30


31 Mart 2017, Cuma

REGAİP KANDİLİ VE ÜÇ AYLAR

Dini bilgiyi doğru şekilde izleyiciye aktarmayı hedefleyen Cuma Sohbetleri’nde bu hafta üç ayların müjdecisi Regaib Kandili hakkında bilinmesi gerekenler ekrana taşınacak.

Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumları, Kanal 7’nin başarılı sunucusu Muhsin Bay’ın sunumuyla ekrana gelen Cuma Sohbetleri Cuma sabahlarını nurlandırmaya devam ediyor. Programda bu hafta Müslümanlar için çok önemli olan üç ayların başlangıcı Regaib Kandili’nin faziletleri üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek. Nursaçan, bu mübarek günlerde yapılacak nefis muhasebesini, icra edilecek ibadetleri ve üç ayların önemini canlı yayında anlatacak.

Programda ayrıca izleyicilerden gelen sorulara Kur’an-ı Kerim ışığında yanıt aranacak.

Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri her Cuma 09.30’da Kanal 7’de.

***

CUMA GÜNÜNÜN FEYZİ KANAL 7’DE YAŞANIYOR

Kanal 7 ekranlarının büyük beğeniyle takip edilen programı Cuma Sohbetleri Cuma günlerinin nurunu ekrana taşımaya devam ediyor. Başarılı sunucu Muhsin Bay’ın sunumu, emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetiyle katıldığı Cuma Sohbetleri’nde dini konularda akıllara takılan sorular Kur’an-ı Kerim ışığında yanıt buluyor.

Ekranların sevilen programı Cuma Sohbetleri dini konularda bilinmesi gerekenleri, Kanal 7’de ele alıyor.  İslamiyet’e uygun bir yaşam sürmenin püf noktaları emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumları, Kanal 7’nin başarılı sunucusu Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri’nde izleyiciye aktarılıyor. İzleyicilerden gelen sorular, toplumda yaşanan gelişmelerin dini boyutları, İslam tarihinde iz bırakan olaylar her hafta canlı yayında Kur’an-ı Kerim ve hadisler ışığında değerlendiriliyor.

Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri her Cuma 09.30’da canlı yayınla Kanal 7’de.

Genel Koordinatör: Avni Sarıhan

Yapımcı: Muhsin Bay

Yönetmen: Fatma Güngör

Yönetmen Yardımcısı: Emre Tazegül -Burcu Öner -Esra Tuncer

Program Sunucusu: Muhsin Bay

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE