Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 14. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 21 Nisan 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 14. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 14. bölüm fragmanına yeni sürprizler ekranlara geldi. Çarşamba günü 13. bölümüyle ekranlara gelen dizinin 14. bölümünde neler yaşandı? 21 Nisan Perşembe günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 14. bölümüyle ekranlara geldi. Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 14. bölümünde izleyenleri ekran başına kilitledi.

 

14. Bölüm Fragmanı

 

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 14. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. Paro ve Rudra’nın nefretle başlayıp büyük bir aşka dönüşen hikayesinin anlatıldığı Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) son bölümüyle yine nefesleri kesti.

 

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 20 Nisan Çarşamba günü 13. bölümü yayınlanan dizinin 14. yeni bölümü 21 Nisan Perşembe günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 14. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

 

14. Bölüm

 

14. Bölüm Özeti

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 14. bölümünde Rudra düğün gününe kadar Paro’yu koruması için Amaan ve adamlarından kendisine yardımcı olmasını istedi. Bu durum Mohini’nin Paro’yu kaçırıp Kral Thakur’a teslim etme planlarını zorlaştırdı. Diğer yandan Kral, Birpur’da düzenlenecek olan Shantiva festivalindeki kalabalıktan yararlanarak büyük bir silah sevkiyatı yapmaya hazırlandı. Mohini, Kral ile son kez görüşür ve ona Paro’yu teslim etmeden önce Rudra’yı oradan kaldırmazsa Rudra’nın kendisini öldüreceğini söyledi. Laila, Paro’dan intikam almak için onu zehirlemeye çalıştı ancak Rudra’nın durumu fark etmesi sayesinde planı işe yaramadı. Rudra ondan bu yaptığının hesabını sordu. Laila ona Paro ile evlenmemesi için elinden gelen her şeyi yapacağını söyledi. Diğer yandan Mohini’nin şeytani planı işlemeye başladı. Paro kaçırılmaktan kurtulabilecek mi?

Yaşayacakları büyük aşktan habersiz olan Rundra ve Paro’nun unutulmayacak öyküsü Sensiz Olmaz hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Rangrasiya

 

Sensiz Olmaz dizisinin tüm bölümlerini izle7.com’dan izleyebilirsiniz. 

 

Eklenme Tarihi: 2016/04/21
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE