Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 16. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 25 Nisan 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 16. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 16. bölüm fragmanına yeni sürprizler ekranlara geldi. Cuma günü 15. bölümüyle ekranlara gelen dizinin 16. bölümünde neler yaşandı? 25 Nisan Pazartesi günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 16. bölümüyle ekranlara geldi.

 

16. Bölüm Fragmanı

 

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 16. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 16. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 22 Nisan Cuma günü 15. bölümü yayınlanan dizinin 16. yeni bölümü 25 Nisan Pazartesi günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 16. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

 

16. Bölüm

 

16. Bölüm Özeti

Paro, BSD tarafından düzenlenen basın toplantısında Birpur operasyonu ile ilgili gerçekleri anlatınca Rudra kendisine yöneltilen suçlamalardan aklandı. Kral Thakur’un Paro’yu öldürdüğünü düşünen Mohini ve Sumer onun Rudra ile birlikte hastaneye geldiğini görünce büyük bir şaşkınlık yaşadı. Rudra evde çıkan yangından Paro’yu sorumlu tuttuğu için ona uzun bir süre kızdı. Bu sırada Kral, BSD Subayları evine baskın yapmadan önce kaçmaya hazırlanmandı. Rudra ve beraberindekiler arama yapmak için eve geldiklerinde kimseyi bulamasalar da Rudra duvarda gördüğü fotoğraf sayesinde çok önemli bir gerçeği öğrendi. Amaan, Paro’yu yardıma muhtaç bir kız olarak konağa getirdi ve onun Dilsheer’e bakıcılık edeceğini söyledi. Diğer yandan Mohini ve Sumer Dilsheer’i öldürmek için yeni bir plan yaptı ancak Paro’nun onun yanından bir an olsun ayrılmaması planlarını bozdu.

 

Yaşayacakları büyük aşktan habersiz olan Rundra ve Paro’nun unutulmayacak öyküsü Sensiz Olmaz hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

 

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Rangrasiya

 

Eklenme Tarihi: 2016/04/25
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE