Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 22. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 03 Mayıs 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 22. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 22. bölüm fragmanına yeni sürprizler ekranlara geldi. 3 Mayıs Salı günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 22. bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 22. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 22. Bölümü

22. Bölüm Fragmanı

22. Bölüm

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 3 Mayıs Salı günü 22. bölümü yayınlanan dizinin 22. yeni bölümü 3 Mayıs Salı günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 22. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

22. Bölüm Özeti

Paro, Rudra’nın kendisine yaptığı şakanın ardından BSD Generali ve eşi karşısında küçük duruma düştüğü için onunla küsmüştür. Rudra ise ona kendini affettirebilmek için kendisinden hiç beklenmeyen bir sürpriz yapar. Paro’nun BSD’ye geri dönmesi için Generale yalvardığını öğrenen Rudra’nın sinirleri iyice gerilmiştir. Öte yandan Mohini’nin Rudra ve Paro’yu ortadan kaldırmak için tehlikeli bir planı vardır. O, Saygı Töreninin arkasından ritüeller gereği yenilmesi gereken yiyeceklerin içerisine zehir atar. Törenin ardından odasına çıkan Rudra fenalaşır ve hastaneye kaldırılır. Olup bitenlere bir anlam veremeyen Maithili bu işin arkasında Mohini’nin olduğuna dair çok önemli ipuçlarına ulaşır. Ancak Mohini, Rudra’nın bilincinin yerine geldiğinde kendisinden hesap sormasından korktuğu için onu yeniden ortadan kaldırmaya çalışacaktır. Mohini amacına ulaşabilecek mi?

Yaşayacakları büyük aşktan habersiz olan Rundra ve Paro’nun unutulmayacak öyküsü Sensiz Olmaz hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Rangrasiya

Eklenme Tarihi: 2016/04/29
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE