Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 30. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 13 Mayıs 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 30. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 30. bölüm fragmanına yeni sürprizler ekranlara geldi. 13 Mayıs Cuma günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 30. bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 30. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 30. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 12 Mayıs Perşembe günü 29. bölümü yayınlanan dizinin 30. yeni bölümü 13 Mayıs Cuma günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 30. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

Sensiz Olmaz 30. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz 30. Bölüm Özeti
Paro’nun kendisini terk edeceğini söylemesinin ardından Rudra büyük bir şaşkınlık yaşar ve onu bu kararından vazgeçirmeye çalışır. Laila yaptığı plan sayesinden Mala’yı Kral Thakur’un elinden kaçırmayı başarır ve ikili tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Paro’nun kararından vazgeçmeyeceğini anlayan Rudra intihar etmek için tren raylarının üzerine çıkar. Paro, Rudra’nın kendisine olan sevgisini fark edince verdiği sözden vazgeçer ve ikili birlikte yeniden Jaipur’a döner. Rudra ona önemli bir itirafta bulunmak ister ve onu BSD Karargâhına götürür. Karargaha gelen sürpriz bir isim Rudra’nın hayatını bir anda altüst eder.

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Rangrasiya

Eklenme Tarihi: 2016/05/11
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE