Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 36. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 23 Mayıs 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 36. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 36. bölüm fragmanında yeni sürprizler ekranlara geldi. 23 Mayıs Pazartesi günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 36. son bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 36. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 36. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 20 Mayıs Cuma günü 35. bölümü yayınlanan dizinin 36. yeni son bölümü 23 Mayıs Pazartesi günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 36. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

Sensiz Olmaz 36. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz 37. Bölüm

Sensiz Olmaz 36. Bölüm Özeti
Rudra, Paro ile ilgili tehdit telefonunun ardından Aman ile birlikte hemen konağa gider ancak başka bir sürprizle karşılaşır. Konaktakiler ve General Singh, Rudra için özel bir doğum günü partisi hazırlamıştır. Partinin ardından Rudra ve Paro, balayına tatiline çıkmak için Jaipur şehrine doğru yola çıkarlar ancak yolda başlarına beklenmedik bir olay gelince korku dolu anlar yaşayan ikili yeniden eve dönerler. Bu sırada kendisinin BSD Generali tarafından Rudra ve Paro’nun can güvenliğini sağlaması için görevlendirildiğini söyleyen bir adam eve gelir. Rudra bu adamın tavırlarından şüphelenir ancak elinde onu suçlayacak herhangi bir delil yoktur. Nihayet bir akşam Rudra’nın dikkati bu adamın kimliğini ortaya çıkarır.

Rudra ve Paro’nun büyüleyici aşk öyküsünün anlatıldığı Sensiz Olmaz hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Rangrasiya

Eklenme Tarihi: 2016/05/23
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE