Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 38. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 25 Mayıs 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 38. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 38. bölüm fragmanında yeni sürprizler ekranlara geldi. 25 Mayıs Çarşamba günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 38. son bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 38. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 38. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 24 Mayıs Salı günü 37. bölümü yayınlanan dizinin 38. yeni son bölümü 25 Mayıs Çarşamba günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 38. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

Sensiz Olmaz 38. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz 38. Bölüm

Sensiz Olmaz 38. Bölüm Özeti
Maithili, Samrat’ın kaçırılmasının ardından büyük bir üzüntü yaşarken Mohini de ikiyüzlülüğünü sürdürmektedir. Sisodikana’nın adamları tarafından rehin alınan Samrat, Shantu ve Paro’nun yardımı ile kurtulur. Samrat’ı elinden kaçıran Sisodikana ise kızının düğününü yarım bırakmak niyetinde değildir ve Sumer’i zorla Shatabdi ile evlendirir. Yaşananları öğrendiğinde büyük bir şaşkınlık yaşayan Mohini ise hem Danver hem de Samrat’ın hışmına uğrar. Diğer yandan Paro, Sunehri üzerinden aileye daha da yakın olmak isteyen Shantu’dan şüphelenmeye başlar.

Rudra ve Paro’nun büyüleyici aşk öyküsünün anlatıldığı Sensiz Olmaz hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan

Eklenme Tarihi: 2016/05/24
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE