Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 39. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 27 Mayıs 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 39. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 39. bölüm fragmanında yeni sürprizler ekranlara geldi. 26 Mayıs Perşembe günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 39. son bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 39. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 39. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 25 Mayıs Çarşamba günü 38. bölümü yayınlanan dizinin 39. yeni son bölümü 26 Mayıs Perşembe günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 39. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

Sensiz Olmaz 39. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz 39. Bölüm

Sensiz Olmaz 39. Bölüm Özeti
Shantau ve Sunehri arasında yaşananlar çok geçmeden Ranawat ailesi tarafından öğrenilir. Paro’nun telefonuna gelen sürpriz fotoğraf Shantau ile Varun arasındaki bağı ortaya çıkarır. Shantau ile ilgili delil arayışını sürdüren Paro, onun odasına gizlice girerek dolabına göz atar. Paro’yu odasındaki eşyaları karıştırırken yakalayan Shantau silahını Paro’ya doğrultur. Karısının yardım çığlıklarını duyan Rudra odaya girerek Paro’yu Shantau’nun elinden kurtarır ve onu BSD Karargâhına hapseder. Diğer yandan Paro, Rudra’ya hamile olduğunu söyleyince Rudra büyük bir şaşkınlık yaşar. İkilinin Dhruv adından bir erkek çocukları olur. Kısa süre sonra Hapishaneden kurtulan Shantau bir akşam vakti Paro’nun evde yalnız başına olduğu sırada konağa gelir. Shantau, Paro’yu öldürebilecek mi?

Rudra ve Paro’nun büyüleyici aşk öyküsünün anlatıldığı Sensiz Olmaz hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Rangrasiya

Eklenme Tarihi: 2016/05/25
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE