Başkent Kulisi

Her Pazar 10:15

22 Eylül 2018, Pazar

SİYASETİN NABZI YENİ YAYIN DÖNEMİNDE BAŞKENT KULİSİ’NDE ATIYOR

MEHMET ÖZHASEKİ YAKLAŞAN YEREL SEÇİMLERİ BAŞKENT KULİSİ’NDE DEĞERLENDİRİYOR

Siyaset dünyasının önemli gelişmeleri ve Ankara kulislerinde yaşananlar siyasi isimlerle birlikte yeni yayın döneminde Başkent Kulisi’nde ele alınıyor. Mehmet Acet, yeni yayın döneminin ilk programında AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’yi ağırlayacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi Türkiye ve dünya gündeminde yaşananları yeni yayın döneminde Başkent Kulisi’nde masaya yatırıyor. Başkent Kulisi’nin bu haftaki konuğu AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki olacak. Özhaseki, AK Parti’nin yerel seçim hazırlıklarını ve yaklaşan yerel seçimler için olası tahminlerini Başkent Kulisi’nde anlatacak.

Özhaseki, ‘AK Parti yerel seçimlere nasıl hazırlanıyor? Aday belirleme çalışmaları ne zaman başlayacak? İstanbul ve Ankara için hangi isimler konuşuluyor? Ekonomideki hareketlilik yerel seçimleri nasıl etkileyecek?’ sorularını canlı yayında yanıtlayacak.

Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 10.15’te Kanal 7 ekranlarında…

***

SİYASETİN NABZI BAŞKENT KULİSİ’NDE ATIYOR

Başkent Kulisi gündemin önemli olaylarını siyasi isimlerle birlikte ele almaya devam ediyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Türkiye’den ve dünyadan olaylar, liderlerin siyaset yarışları, parti başkanlarının arasındaki çekişmeler ve topluma etki eden gelişmeler kimi zaman milletvekilleri ve bakanlarla kimi zaman ise akademisyenlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor.

‘Siyasetin başkentinde neler yaşanıyor? Türkiye ve diğer ülkeler arasındaki ilişkiler nasıl ilerliyor? Ülkede meydana gelen olayların perde arkasında neler var? Meclis gündeminde hangi konular öne çıkıyor?’ Mehmet Acet soracak birbirinden değerli siyasetçiler Kanal 7 ekranında cevaplayacak.
Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 10.15’te Kanal 7 ekranlarında.

Başkent Kulisi programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

E-Posta: baskentkulisi@kanal7.com

Sunucu : Mehmet Acet

Yapımcı : Tuğba Arslan

Yönetmen : Ayhan Babayiğit

Twitter : twitter.com/acetmehmettw

E-posta : baskentkulisi@kanal7.com

Yapım – Yönetim Yard. : Kübra Başer

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE