Başkent Kulisi

Her Pazar 10:30

14 Ocak 2018, Pazar

EĞİTİMDEKİ SON GELİŞMELER

Başkent Kulisi gündemin önemli konu başlıklarını, siyasi isimlerle birlikte masaya yatırıyor. Mehmet Acet bu hafta Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ı ağırlayacak.
Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın konuk olacağı Başkent Kulisi’nde bu hafta eğitim sisteminde yapılan güncellemeler ve AK Parti – MHP ittifakı ele alınacak.

Yılmaz, ‘AK Parti-MHP ittifakında yaşanması beklenen durumlar neler? Bu ittifak dengeleri nasıl etkileyecek? Bahçeli’nin yaptığı açıklamalar siyaset kulislerinde nasıl yankı buldu? TEOG’un kaldırılmasından sonra öğrencileri nasıl bir sistem bekliyor? Engelli öğrencilerin okumalarını kolaylaştırmak için ne gibi imkanlar sağlanıyor?’ sorularını canlı yayında yanıtlayacak.

Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 10.30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

SİYASETİN NABZI BAŞKENT KULİSİ’NDE ATIYOR

Başkent Kulisi gündemin önemli olaylarını siyasi isimlerle birlikte ele almaya devam ediyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Türkiye’den ve dünyadan olaylar, liderlerin siyaset yarışları, parti başkanlarının arasındaki çekişmeler ve topluma etki eden gelişmeler kimi zaman milletvekilleri ve bakanlarla kimi zaman ise akademisyenlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor.

‘Siyasetin başkentinde neler yaşanıyor? Türkiye ve diğer ülkeler arasındaki ilişkiler nasıl ilerliyor? Ülkede meydana gelen olayların perde arkasında neler var? Meclis gündeminde hangi konular öne çıkıyor?’ Mehmet Acet soracak birbirinden değerli siyasetçiler Kanal 7 ekranında cevaplayacak.
Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 10.30’da Kanal 7 ekranlarında.

Başkent Kulisi programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

E-Posta: baskentkulisi@kanal7.com

Sunucu : Mehmet Acet

Yapımcı : Tuğba Arslan

Yönetmen : Ayhan Babayiğit

Twitter : twitter.com/acetmehmettw

E-posta : baskentkulisi@kanal7.com

Yapım – Yönetim Yard. : Kübra Başer

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE