Başkent Kulisi

Her Pazar 10:30

18 Mart 2018, Pazar

LÜTFİ ELVAN BAŞKENT KULİSİ’NDE

Gündemin önemli konu başlıkları siyasi isimlerle birlikte Başkent Kulisi’nde masaya yatırılıyor. Mehmet Acet bu hafta Kalkınma Bakanı Bakanı Lütfi Elvan’ı ağırlayacak.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin ve ülke gündeminin nabzını tutmaya devam ediyor. Kalkınma Bakanı Bakanı Lütfi Elvan’ın konuk olacağı Başkent Kulisi’nde bu hafta dünya genelinde yaşanan ticari savaşlar ve bu savaşların Türkiye ekonomisine etkileri ele alınacak.

Lütfi Elvan ‘Ülke ekonomisindeki son durum nedir? Dövizdeki hareketlilik ekonomiye nasıl yansıyor? Beklenenin üzerinde çıkan cari açık rakamları ekonomiyi ne ölçüde etkiliyor? İşsizlik ve enflasyonla mücadele için neler yapılıyor?’ sorularını canlı yayında yanıtlayacak.

Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 10.30’da Kanal 7 ekranlarında…

***

SİYASETİN NABZI BAŞKENT KULİSİ’NDE ATIYOR

Başkent Kulisi gündemin önemli olaylarını siyasi isimlerle birlikte ele almaya devam ediyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi siyasetin nabzını tutmaya devam ediyor. Türkiye’den ve dünyadan olaylar, liderlerin siyaset yarışları, parti başkanlarının arasındaki çekişmeler ve topluma etki eden gelişmeler kimi zaman milletvekilleri ve bakanlarla kimi zaman ise akademisyenlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor.

‘Siyasetin başkentinde neler yaşanıyor? Türkiye ve diğer ülkeler arasındaki ilişkiler nasıl ilerliyor? Ülkede meydana gelen olayların perde arkasında neler var? Meclis gündeminde hangi konular öne çıkıyor?’ Mehmet Acet soracak birbirinden değerli siyasetçiler Kanal 7 ekranında cevaplayacak.
Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi her Pazar 10.30’da Kanal 7 ekranlarında.

Başkent Kulisi programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

E-Posta: baskentkulisi@kanal7.com

Sunucu : Mehmet Acet

Yapımcı : Tuğba Arslan

Yönetmen : Ayhan Babayiğit

Twitter : twitter.com/acetmehmettw

E-posta : baskentkulisi@kanal7.com

Yapım – Yönetim Yard. : Kübra Başer

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE