Gündüz Gece

Cumartesi - 22:20

GÜNDÜZ GECE MUĞLA’YI GEZDİRECEK

Her hafta başka bir Anadolu şehrini ziyaret eden halk müziğinin sevilen yorumcusu Kürşat bu hafta da Muğla’yı keşfedecek.

Türkiye’yi karış karış gezen program Gündüz Gece izleyicileri bu hafta da tatil cenneti Muğla’ya götürecek. Muğla’nın tarihi izler taşıyan ilçesi Ortaca’nın merak edilen yerleri, alışveriş yapılacak yöresel çarşıları keşfedilecek. Bunun yanında doğal güzelliğini günümüze kadar korumayı başarmış nadir şehirlerden biri olan Muğla’nın limon bahçeleri, her derde deva nar suyunun faydaları izleyicilerle paylaşılacak.  Son zamanlarda yaz mevsiminin uğrak noktalarından Muğla’nın berrak deniz manzarası ekrana taşınırken, şifa kaynağı olarak bilinen çamur banyosunun yararları ve sıcakkanlı Muğla halkının hoş sohbeti Gündüz Gece’de olacak.

Mavi yengeç, tandır ekmeği ve zeytinyağlı yemeklerin tarifi Muğlalı ustaların tarifleriyle ekrana gelecek.

Türk halk müziği sanatçısı Kürşat’ın sunumuyla ‘Gündüz Gece’ her Cumartesi 22:20’de Kanal 7 ekranlarında…

***

KÖŞE BUCAK ANADOLU GÜNDÜZ GECE İLE EKRANA TAŞINIYOR

Halk müziğinin güçlü yorumcusu Kürşat’ın eğlenceli sunumuyla ekrana gelen Gündüz Gece, Anadolu’nun doğallığını koruyan köşelerinden özlenen görüntülerle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.

Türkiye’yi köşe bucak gezip, gizli kalmış güzellikleri gün yüzüne çıkaran Gündüz Gece, yöresel yaşamlardan kesitler, türkülere konu olan efsaneler, lezzetli yemekler, bölge halkıyla sıcacık sohbetleri Kanal 7 ekranlarında izleyicisine ulaştırıyor.

Anadolu esintilerini ve Anadolu insanının içtenliğini yansıtan program ‘Gündüz Gece’ her Cumartesi Kanal 7’de…

Yönetmen : Zeynep Tor

Görüntü Yönetmeni : Ahmet Kılınç

Kameraman : Sedat Topaloğlu

Yapım Asistanı : Huri Tor

E-Posta : gunduzgece@kanal7.com.tr

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE