Gündüz Gece

Cumartesi - 23:00

21 Temmuz 2018, Cumartesi

BURSA’DAN KEYİFLİ GÖRÜNTÜLER

Sempatik türkücü Kürşat’ın sunumuyla ekrana gelen Gündüz Gece izleyicilerine Anadolu’nun saklı kalmış güzelliklerini sunuyor. Gündüz Gece bu hafta yeşil memleket Bursa’daki serüvenine devam edecek.

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen gezi programı Gündüz Gece ülkenin farklı köşelerinden farklı görüntülerle evlere konuk oluyor. Gündüz Gece bu hafta tarihte büyük bir öneme sahip olan Bursa’dan izleyici karşısına çıkacak. Kürşat bu hafta ilk olarak Bursa’nın meşhur tatlısı höşmerimin yapımını öğrendi. Tatlısını yiyen Kürşat keçi otlatan köylüleri görünce onların yanına giderek kahkaha dolu anlara imza attı.

Gündüz Gece’nin bir sonraki durağı ise ahşap fıçı yapan ustaların yanı oldu. Ahşap fıçı yapımının inceliklerini ustasından dinleyen Kürşat, ahşap fıçıdan ev aksesuarı yapıldığını öğrenince çok şaşırdı.

Gezmek keşfetmek, öğrenmek isteyenlerin programı ‘Gündüz Gece’ her Cumartesi 22:20’te Kanal 7’de…

***

ANADOLU ÖZLEMİ GÜNDÜZ GECE İLE SON BULUYOR

Neşesi, kahkahası ve güzel sesi ile insanların kalbinde yer edinen Türkücü Kürşat’ın sunumu ile Gündüz Gece Anadolu’nun güzelliklerini Kanal 7 izleyenleri için ekrana getirmeye devam ediyor. Anadolu’nun samimi insanlarının sohbetleri, saklı kalmış cennet köşeleri, birbirinden güzel yemeklerini ekrana taşıyor.

Türkiye’yi karış karış gezen Gündüz Gece  hız kesmeden ekrana gelmeye devam ediyor. Anadolu’nun keşfedilmeyi bekleyen güzellikleri, ilginç yaşam öyküleri, birbirinden zengin yöresel lezzetleri Kürşat’ın kendine has sunumuyla Gündüz Gece’de izleyici karşısına çıkıyor. Samimiyetiyle halkın sevgisini kazanan Kürşat kimi zaman teyzelerle yemek yapacak kimi zaman onların anlattığı ilginç hikayeleri dinleyecek, kimi zaman da düğünlerinden keyifli dakikaları ekrana taşıyor. Gittiği yörenin türkülerini de seslendiren Kürşat hem kalbe hem kulağa hitap ediyor.

Anadolu kültürünün örneklerinin yer aldığı Gündüz Gece özellikle memleket hasreti çekenlerin özlemini dindiriyor.

Gezmek keşfetmek, öğrenmek isteyenlerin programı ‘Gündüz Gece’ Cumartesi 22:40’da Kanal 7’de…

Gündüz Gece programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.


Yönetmen : Zeynep Tor

Görüntü Yönetmeni : Ahmet Kılınç

Kameraman : Sedat Topaloğlu

Yapım Asistanı : Huri Tor

E-Posta : gunduzgece@kanal7.com.tr

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE