Necmettin Nursaçan’la Sohbetler

Cumartesi 09:50


İSLAMİYET’İN ALDATMAYA BAKIŞI

Cumartesi sabahlarının ilgiyle takip edilen programı Nursaçan’la Sohbetler’de bu hafta eşlerden birinin diğerini aldatmasının İslam’daki hükmü üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek.

Sunuculuğunu Ayşe Güler Alaca’nın yaptığı, Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle katıldığı ‘Nursaçan’la Sohbetler’de bu hafta İslamiyet’in aldatmaya bakışı üzerine konuşulacak. Eşlerden birinin diğerine ihanet etmesinin toplumda bulduğu yankının da ele alınacağı programda ‘İslam, aldatmaya nasıl bakar? Aldatan, kendini mi aldatmış olur? Aldatan ve aldatılan ile ilgili hangi hükümler vardır?’ sorularına yanıt aranacak. Programda ayrıca Hz. Muhammed’in hayatından sadakat örneklerine yer verilecek.

Cumartesi sabahları Necmettin Nursaçan’la Sohbetler ile değerleniyor. Dini konularda merak edilenler, günlük hayatta karşılaşılan konular ve insan ilişkilerindeki incelikler Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, başarılı sunucu Ayşe Güler Alacalı’nın sunumuyla hayat bulan Necmettin Nursaçan’la Sohbetler’de yer alıyor.

Nursaçan’la Sohbetler her Cumartesi 09:50’de Kanal 7’de…

***

CUMARTESİ GÜNLERİ NECMETTİN NURSAÇAN’LA SOHBETLER’LE TAÇLANIYOR

Sunuculuğunu Ayşe Güler Alaca’nın yaptığı, Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle katıldığı ‘Necmettin Nursaçan’la Sohbetler’ dini konularda akıllara takılan soruları Kur’an-ı Kerim’den ayetler, Hz. Muhammed’den hadislerinden örneklerle ekrana taşıyor.

Cumartesi sabahları artık Necmettin Nursaçan’la Sohbetler’le değerleniyor. Dini konularda merak edilenler, günlük hayatta karşılaşılan konular ve insan ilişkilerindeki incelikler Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, başarılı sunucu Ayşe Güler Alacalı’nın sunumuyla hayat bulan Necmettin Nursaçan’la Sohbetler’de yer alıyor.

Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbeti ve Ayşe Güler Alacalı’nın sunumuyla Necmettin Nursaçan’la Sohbetler canlı yayınla Kanal 7’de.

Genel Yönetmen : Avni Sarıhan

Yapımcı – Yönetmen : Nihat Değirmenci

Twitter : twitter.com/sohbetler7

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE